Evilbane: Kuzgunların Yükselişi Android’in ardından iOS’ta

Dünya’da 1.5 milyon Android kullanıcısı tarafından oynanan Evilbane: Kuzgunların Yükselişi, artık iOS cihazlarda da oynanabiliyor. 

Asya’nın hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyununun Android sürümünü tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de 7 Nisan’da yayınlamıştı. 1 hafta gibi kısa bir sure için 1.5 milyon kişi tarafından indirilen Evilbane şimdi de iOS kullanıcılarıyla buluştu. Evilbane, üst düzey grafikleri, aksiyon dolu oynanışı ve heyecan verici atmosferi ile ön plana çıkıyor.

evilbane-oynanis

Nesilden nesile geçen gizemli bir miras ile başlayan Evilbane’de oyuncuları uzun soluklu bir aksiyon bekliyor. Oyuncularına, Luke, Vango ve Khara karakteriyle kahramanlık dolu bir serüven sunacak olan Evilbane, artık iOS cihazlarda da oynanabilecek. Asya’nın bazı bölgelerinde RAVEN olarak piyasaya sürülen EvilBane, 2015 yılında Kore’de en sevilen aksiyon RPG’si olmuştu. İlk 40 günde bir milyon günlük kullanıcı sayısını aşan oyun, oyun severler tarafından oldukça yoğun ilgi gördü. Nisan 2015’te Google Play’de dünyanın en çok gelir getiren 4. Oyunu olurken, Ağustos ayında da iOS ve Google Play ile birlikte dünyanın en çok gelir getiren 8. Oyunu oldu.

Evilbane: Kuzgunların Yükselişi oyununu Android cihazınıza indirmek için bu bağlantıyı, iOS cihazınıza indirmek için bu bağlantıyı tıklayın. Oyunla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmek için  resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.