FIFA 16’yı PlayStore’dan 12 taksitle alabilirsiniz

Playstore, Süper Lig takımlarının orijinal kadrolarıyla yer aldığı FIFA serisinin son oyunu FIFA 16’yı 12 taksit imkanıyla satıyor.

Futbolsever ve oyunseverlerin büyük beğenisini toplayan FIFA serisinin son ve en gelişmiş üyesi FIFA 16, Playstore‘da yerini aldı. Tüm Süper Lig takımlarının orijinal logoları, formaları ve kadroları ile yer aldığı FIFA 16, ilk defa tamamen Türkçe metin özelliği ile pazara sunuldu.

Serinin bu son oyununda, FIFA oyunu hayranlarını gerçeğe daha yakın bir deneyim bekliyor. Bağımlılık yapıcı Ultimate Team moduyla, yeni kadın futbol takımları ve çok daha fazlasıyla FIFA 16’da her maç apayrı bir heyecan yaşatıyor.

fifa-16-harry-kane

TTNET faturasına vade farksız 12 taksit imkanı ve aylık 15,75 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile FIFA 16’ya sahip olmak mümkün.

FIFA 16 ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu satın almak için http://www.playstore.com/#!/urun/fifa-16 adresini ziyaret edebilirsiniz. Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.