Galaxy Note 5 hediyeli YaratıcıNotlar Instagram yarışması devam ediyor

Samsung Galaxy Note 5 hediyeli YaratıcıNotlar Instagram yarışması devam ediyor

Samsung Electronics, Instagram üzerinden başlattığı YaratıcıNotlar adlı eğlenceli yarışmada, yaratıcılığını paylaşımlarına yansıtan katılımcılara Samsung Galaxy Note 5 kazanma şansı veriyor.

Samsung, YaraticiNotlar ile S Pen’in gelişmiş kalem özelliklerini renkli ve eğlenceli şekilde anlatırken, kullanıcılara ilham vermek için Galaxy Note 5 ile yaptığı çekimlerin üzerine #YaratıcıNotlar ekliyor.

Samsung Galaxy Note 5 hediyeli YaratıcıNotlar Instagram yarışması

25 Aralık’a kadar devam edecek olan kampanya ile kullanıcılar çektiği fotoğraflara kendi Yaratıcı Notlar’ını ekleyerek Instagram’da #YaraticiNotlar, #GalaxyNote5 hashtag’lerini ve @SamsungTurkiye hesabını etiketleyerek herkese açık olarak paylaşıyor ve Samsung Galaxy Note5 kazanma fırsatı yakalıyor.

Ünlü Instagram fenomeni ve fotoğrafçı Mehmet Kırali (CivilKing) de çektiği fotoğraflara eklediği yaratıcı notları #YaraticiNotlar hashtag’i ile Instagram hesabı üzerinden 1.3 milyonun üzerindeki takipçisiyle paylaşarak kampanyaya destek oluyor. Yaratıcılığınızı herkese göstermek ve Galaxy Note5 kazanmak isterseniz bu renkli ve eğlenceli yarışmaya katılabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi ve katılım koşulları için Samsung’un resmi Facebook sayfasını ve Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.