Galaxy On5 ve Galaxy On7 giriş seviyesi Samsung cepler Çin’de tanıtıldı

Galaxy On5 ve Galaxy On7, giriş seviyesi Android segmentinde Samsung’u temsil edecek

Samsung, giriş seviyesi Android akıllı telefonlarını yeniledi. Çin’de tanıtılan Galaxy On5 ve Galaxy On7, HD kalitesindeki ekranların en ekonomik cihazlara kadar ulaştığını kanıtlıyor. Cihazların ikisi de 4G LTE modem çipi içerior ve çift SIM desteği sunuyor.

galaxy-on5-ve-galaxy-on7-yan-yana

Güney Koreli telefonlar, Çin’in ucuz Android’leriyle teknik özellik yarıştırıyor. İki model de, 1,2 GHz dört çekirdekli Exynos 3475 mobil işlemci, 1,5 GB RAM, 8 GB dahili hafıza, 5 megapiksel selfie kamerası ve 128 GB‘a kadar microSD desteği sunuyor.

Samsung’un yeni giriş seviyesi akıllı telefonlarının batarya kapasiteleri, ekran boyları ve arka kamera çözünürlükleri farklılık gösteriyor. 5 inç 720p ekranlı Galaxy On5, 2600 mAh batarya ve 8 megapiksel arka kamerayla donatılıyor. 5,5 inç 720p görüntü paneli taşıyan Galaxy On7, 3000 mAh pil ve 13 megapiksel arka kamera sensörü içeriyor.

galaxy-on5-ve-galaxy-on7-650

Galaxy On5 ve On7’nin fiyatları ve dünya çapındaki temin edilebilirlikleri henüz kesinleşmedi. Cihazların 600 TL – 700 TL segmentindeki en iyi akıllı telefonlara yakın teknik özellikler taşıdığını görüyoruz. Dolayısıyla, ikilinin fiyat aralıkları da bu düzeyde olacaktır.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.