Galaxy S9 Android 10 OneUI 2.0 beta 3 Güncellemesi Aldı

Samsung’un 2018 yılındaki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S9 Android 10 tabanlı OneUI 2.0 beta 3 güncellemesiyle karşınızda.

Samsung‘un Android 10 konusundaki çalışmaları oldukça agresif bir şekilde devam ediyor. Sadece piyasadaki en güncel akıllı telefonlarına değil geçtiğimiz yılki modellere de Android 10 güncellemesi sunma konusunda kararlı görünen Samsung, Galaxy S9’a bir güncelleme yolladı. Şimdilik Hindistan’daki kullanıcıların indirmesi için hazır olan bu güncelleme Galaxy S9 için Android 10 deneyimini ekranlara getiriyor. Güncellemenin boyutu 364,79 MB olacak.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S10 Lite Geliyor, Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Bu güncelleme neler getirdi diye soracak olursanız, güncelleme notlarına bakılırsa kullanım deneyimi tarafında radikal değişiklikler olmayacak. Android 10’un tadına bakacak olan Galaxy S9 kullanıcıları bu güncellemeyle küçük hataların giderildiğini görecek. Ayrıca Samsung Apps uygulaması da Android 10 çerçevesinde baştan aşağı güncellenmiş olacak.

Galaxy S9 Android 10 OneUI 2.0 beta 3 Güncellemesi Aldı

Normal şartlar altında 1 Ocak 2020’de gelmesi beklenen bu güncelleme Samsung tarafından birkaç hafta önce kullanıma sunulmuş oldu. Bu güncellemeyi alan S9 kullanıcısı varsa, deneyiminiz hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.