Gear VR tarayıcısı WebVR ile geliştirildi

Gear VR için gelen yeni güncellemeyle tarayıcı deneyimi ciddi oranla iyileştirildi. Artık sanal gerçeklik ile internette gezinmek daha kolay.

Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü, şüphesiz Samsung‘un rakiplerine oranla güçlü olduğu noktalardan biri. Her geçen gün yeni güncellemelerle geliştirilen Gear VR için şimdi de bir tarayıcı güncellemesi sunuldu.

Gelen güncelleme ile birlikte WebVR 1.0 desteğine kavuşan Gear VR, kullanıcıların 3D görselleri ve diğer içerikleri sanal gerçeklik gözlüğü ile çok daha iyi bir şekilde deneyimleyebilmesine olanak tanıyor..

Gear VR

Samsung’un yaptığı açıklamaya göre gelen 4.20 güncellemesi ile birlikte, kullanıcılar sanki sinemaya gitmiş gibi bir görünümle karşılaşıyor ve böylece internette gezinme, video izleme veya fotoğrafları görüntüleme noktasında çok daha iyi bir seyir deneyimi ile karşılaşıyor.

Bunların yanı sıra dosya yöneticisini VR gözlüğe entegre eden Samsung, filmlerin ve diğer içeriklerin bulunmasını kolaylaştırdı. Ayrıca 11 dili destekleyen sesli kontrol ve ekran klavyesi de yine kullanıcıların sanal gerçeklik gözlüğünü daha kolay kullanabilmesi adına yapılan iyileştirmeler.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayıunutmayın.