General Mobile GM 8 için Android 9 Pie güncellemesi çıktı

Türkiye’de geniş kullanıcı kitlesine sahip akıllı telefonlardan biri olan General Mobile GM 8 Android 9 Pie güncellemesine kavuştu.

General Mobile firmasının piyasadaki en gözde akıllı telefon modellerinden biri olan General Mobile GM 8 için bir güncelleme haberi geldi. Firmanın yaptığı açıklamaya göre General Mobile GM8 Android 9 Pie güncellemesine kavuştu. Konu hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki basın bülteninden okuyabilirsiniz. Konu hakkındaki yorumlarnızı bekliyoruz.

Basın Bülteni – GM 8’e Android 9 Pie Güncellemesi

Google ile olan işbirliği kapsamında birçok yeniliğe imza atan General Mobile, güncellemeler konusunda da iddiasını sürdürüyor. General Mobile, Google’ın yeni işletim sistemi Android™ 9 Pie versiyonunu kademeli olarak GM 8 kullanıcılarıyla buluşturmaya başladı. Güncellemeyle birlikte General Mobile kullanıcıları birçok farklı özellikten faydalanabilecek.

GM 8'e Android 9 Pie Güncellemesi

Basitleştirilmiş yeni ses kontrol arayüzü, otomatik rahatsız etmeyin modu, küçük metinleri okumanıza ve kelimeleri hassas bir şekilde seçmenize yardımcı olan metin yakınlaştırma, karanlık tema seçeneği ve daha birçok özelliğiyle GM 8 kullanıcılarına yepyeni bir sistem ve gezinme deneyimi sunuyor.

Kullanıcılarının Android 9.0 Pie güncellemesini telefonlarına kurmaları için bildirimleri takip etmeleri ve yüklemeye izin vermeleri ya da “Ayarlar” menüsü üzerinden sistem güncellemesini takip etmeleri yeterli olacak.

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitterGoogle+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.