Gigaset SL450 dect telefon, cep telefonu boyutunda

Gigaset SL450 dect telefon, cep telefonu boyutunda ve ahizesi alüminyum çerçeve kaplı

Gigaset’in yüksek kaliteli malzemeyle üretilmiş ince tasarıma sahip telefonu Gigaset SL450, eve ve iş yerine uyum sağlıyor. Cep telefonu boyutundaki SL450’nin ince tasarımı ve teknolojik özellikleri kullanıcılara büyük rahatlık sunuyor.

Bilgisayar üzerinden bulut teknolojisi ile iş dünyasında, fotoğraf ve müzik kaydetme özelliği ile de ev yaşamında tercih edilecek olan SL450, ergonomik ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. VoIP görüşmelerde kusursuz HD ses kalitesi (HDSP™ – High Definition Sound Performance) sağlıyor.

Bluetooth ile kablosuz kulaklık desteği, USB ile telefon defteri aktarma

Gigaset SL450, Bluetooth özelliğiyle telefonunu kulaklıkla kullanma şansı verirken, 500 vCard kayıtlık kapasiteye sahip hafızası ile isim, numara ve detayları rahatlıkla kaydetmeyi sağlıyor.Yedeklenen kartvizitler USB aracılığıyla telefon rehberine kaydedebildiği gibi, mini USB özelliği sayesinde bilgisayara bağlanarak e-postaları eşleştirmek de mümkün.

Gigaset-SL450-dect-telefon-teknik-ozellikleri

Kişiselleştirmek mümkün

Gigaset SL450, okumayı ve menü dolaşımını kolaylaştıran 2.4 inç, 65K renk 8 satır grafik TFT renkli ekranıyla ilgi çekiyor. Telefonu kişiselleştirmeyi seven kullanıcılara sevdiklerinin fotoğraflarını yükleme ve telefon numaralarına atama şansı veren Gigaset SL450’de, yüklenen fotoğraflar ekran koruyucu olarak ayarlanabiliyor.

Radyasyonsuz bekleme modu ile çevreci

Gigaset SL450, tasarruflu güç kaynağı ile geleneksel kablosuz telefonlarına oranla daha az enerji tüketerek hem çevreyi hem de cebi koruyor. Diğer tüm Gigaset telefonlar gibi el cihazıyla baz istasyonu arasındaki mesafeye göre yayın gücünü azaltıp artıran Gigaset SL450, entegre ECO DECT teknolojisi sayesinde birden fazla ahize kullanılsa bile radyasyonsuz bekleme modu sunuyor. Şarj aletindeki enerji tasarruflu priz sayesinde de düşük enerji tüketimi sağlıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

One thought on “Gigaset SL450 dect telefon, cep telefonu boyutunda

Comments are closed.