Gresso firması 500.000$’lık iPhone 7’yi tanıttı

Dünyanın en pahalı iPhone 7’sine sahip olmak istiyorsanız alın size fırsat. Gresso firması 500.000$ değerindeki iPhone 7 modelini tanıttı.

Akıllı telefonları mücevherlerle donatarak inanılmaz yüksek fiyatlarla satan Gresso firması, en yeni ürününü gün ışığına çıkardı. iPhone 7’yi toplam 102 karata denk gelen toplam 1450 elmasla süsleyen firma, bu ultra lüks akıllı telefona 500.000$ fiyat biçti. iPhone 7’nin gövdesini sadece elmasla süslemekle kalmayan firma, grade-5 titanyum kasa ile telefonu koruma altına aldı. Kısacası bu iPhone’u alanlar hem bolca hava atacak, hem de darbelerden korkmayacak.

Gresso iPhone 7

Teknik özelliklere gelecek olursak, Gresso’nun özel iPhone 7’sinin teknolojik açıdan standart iPhone 7’ye oranla hiçbir farklılığı yok. Siyah renkli iPhone 7’yi modifiye etmeyi tercih eden firma, yaptığı tasarım modifikasyonunun 18 saatten fazla sürdüğünü belirtiyor. Firma sadece iPhone 7’yi değil, EarBuds’ı da elmaslarla modifiye ederek fark yaratıyor.

iPhone 7’nin teknik özellikleri hakkındaki detaylı bilgiler için bu haberimize göz atabilirsiniz. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız içinYouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.