Güle güle Vine, hoş geldin Vine Camera

Vine Camera

Vine daha önce açıklandığı üzere yayın hayatına son verdi. Artık Vine yerine Vine Camera uygulaması kullanılacak.

Bir zamanların popüler sosyal ağ platformu Vine, daha önce açıklandığı üzere bugün itibarıyla yayın hayatına son verdi. Twitter tarafından Vine uygulaması üzerinden yorum atma, beğenme ve tekrar vine etme özellikleri sonlandırılırken; uygulama yayın hayatına yeni Vine Camera uygulaması ile devam edecek.

Eski Vine uygulamasına girdiğinizde eski zaman tünelinizi görebiliyor ve videolarınızı indirebiliyorsunuz. Ancak Twitter eğer yakın zamanda uygulamayı Vine Camera‘ya güncellemezseniz uygulamanın çalışmaya son vereceğini ve bu özelliklerinin de çalışmayacağını onayladı.

Vine Camera

Vine Camera uygulaması ise Twitter harici hiçbir sosyal ağ desteği olmadan yayın hayatına devam edecek. Uygulama sade bir kamera uygulaması şeklinde çalışıyor ve daha önce Vine‘da yer alan Snap-To-Beat ve Vine Soundboard gibi eklentilerden mahrum. Bundan böyle Vine Camera ile bir video çektiğinizde galerinize kaydedebiliyor veya bunu Twitter hesabınıxzda paylaşayabiliyorsunuz. Ayrıca paylaşılan videolarda Vine logosu da artık görünmüyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here