HTC 10 renk seçenekleri yeniden sızdırıldı

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 10 bu kez @evleaks tarafından sızdırıldı. Telefonun renk seçenekleri karşınızda.

Bu yıl Mobil Dünya Kongresi’nde yeni bir amiral gemisi akıllı telefon tanıtmayan HTC, kozunu etkinlikten sonraki döneme sakladı. LG G5, Galaxy S7 serisi, Sony Xperia X serisi ve daha birçok üst düzey akıllı telefonun tanıtıldığı MWC 2016’da HTC’den Desire 530 ve Desire 825‘i görmüştük. Peki HTC 10 tarafında neler oluyor? Görünen o ki HTC bu konuda çalışmalarında son noktaya yaklaşıyor.

HTC 10

Akıllı telefonlar hakkındaki sızıntı bilgi paylaşımlarıyla ünlü olan Evan Blass, nam-ı değer @evleaks, HTC 10’un renk seçeneklerini Twitter sayfasında paylaştı. Aşağıdaki tweet’te detaylıca görebileceğiniz üzere HTC bu yıl amiral gemisi akıllı telefonunu dört farklı renkle piyasaya sürecek.

Telefon hakkında şimdilik resmi bilgiler açıklanmadı ama tasarım konusunda yine tartışmalara yol açacak bir HTC modeli göreceğimiz açıkça ortada. HTC’nin 2015 yılındaki yıldızı HTC One A9, iPhone 6’ya olan benzerliğiyle çok konuşulmuştu. Bakalım bu yıl piyasaya çıkacak olan HTC 10’un tasarımı hakkındaki yorumlar ne şekilde olac

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.