Spigen’in iPhone 5se kılıf tasarımları sızdırıldı

Spigen’in hazırladığı iPhone 5se kılıf tasarımları, yeni nesil 4 inç Apple akıllı telefonun tasarımına ışık tutuyor

Apple, 2016 yılında piyasaya sürmeyi hedeflediği yeni akıllı cihazları 21Mart’taki basın etkinliğinde tanıtacak. Bu organizasyonda, daha önce piyasada gördüğümüz 2 Apple ürününün minyatür modellerinin sergileneceği söyleniyor. Cihazlardan ilki, iPad Pro’yu fazla büyük bulanları sevindirecek olan iPad Pro mini. İkinci sırada tanıtılacak ürün, ufak ekranlı akıllı telefon sevenlerin favori cihazları arasında yer alacağından şüphe duymadığımız iPhone 5se.

iphone-5se-spigen-kilif-tasarimi-3

Fiyat itibarıyla daha ekonomik olması beklenen 4 inç iOS cep telefonu, teknik özellik itibarıyla 6s ve 6s Plus modellerinden geri kalmayacak. Yeni nesil Apple akıllı telefonları süsleyen çift çekirdekli A9 64-bit mobil işlemci ve LPDDR4 RAM teknolojisi bu cihazın üst düzey performans sağlamasını garantileyecek. Bununla birlikte cihazın tasarım yönünden devrimsel nitelik taşımayacağını söyleyebiliriz. Spigen tasarımcılarının hazırladıkları iPhone 5se kılıf modellerine bakılırsa bu cihaz, eski nesil Apple akıllı telefonlardan aşina olduğumuz keskin hatlarla süslenecek.

iphone-5se-spigen-kilif-tasarimi-2

iOS işletim sisteminden vazgeçemeyen ufak ekranlı akıllı telefon sevenlere müjdemiz var. Geçmiş yıllarda piyasaya sürülen Apple ürünlerinde tecrübe ettiğiniz başarılı cihaz ergonomisi, 4 inç iphone 5se modelinde değişikliğe uğramadan yeniden sergilenecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.