HTC One A9 tüm detaylarıyla sızdırıldı

HTC’nin yeni akıllı telefonu One A9, Çin’den gelen yeni fotoğraf ile öğrenilen bilgiler doğrultusunda tüm detaylarıyla açığa çıktı.

HTC‘nin şu sıralar yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı artık aşağı yukarı tüm teknoloji meraklıları tarafından biliniyor. Birçok kez sızıntı kurbanı olan ve adının One A9 olacağına kesin gözüyle bakılan yeni akıllı telefon, bir sızıntı fırtınasına daha maruz kaldı. 29 Eylül 2015 tarihinde resmi olarak tanıtılması beklenen akıllı telefon, bu kez Çin’den gelen detaylı bilgilerle karşınızda.

htc-one-a9

Orta seviye bir HTC geliyor

Sızdırılan iki fotoğraftan elde edilen bilgiler doğruysa, HTC One A9 (Aero) gücünü Qualcomm Snapdragon 617 yongasetinden alacak. Bu yongaseti içerisinde 1,5GHz hızında çalışan 8 adet Cortex-A53 çekirdeği ve Adreno 405 grafik işlemci bulunacak. Telefon 5 inç Full HD AMOLED ekran, 2GB RAM, 16GB dahili depolama alanı ve Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisiyle gelecek.

Tasarımı iPhone 6 serisini andıran HTC One A9 (Aero) hakkında daha fazla bilgi için dört gün kadar beklememiz gerekiyor. Konu hakkındaki detaylar için Cihaz.TV‘den ayrılmayın.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.