HTC One M10 ilk videosuyla merak uyandırdı

Görünen o ki HTC One M10 çok iddialı geliyor. Firmanın resmi YouTube kanalında paylaşılan 30 saniyelik videoyu kaçırmayın.

2015 yılında One A9 modeliyle büyük ses getiren HTC, kimileri tarafından takdir edilmiş, kimileri tarafındansa eleştirilmişti. İlk kez en üst seviye donanım yerine kullanım konforuna ve malzeme kalitesine odaklanan HTC, bu kez çok daha iddialı bir akıllı telefonla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Günlerdir teknoloji dünyasında paylaşılan sızıntı bilgiler ve #powerof10 hashtag’li paylaşımlarla gündeme gelen HTC One M10, bugün HTC Türkiye tarafından Türkçe altyazılı olarak paylaşılan merak uyandırıcı videoyla karşımıza çıktı. Aslında telefon karşımıza çıkmadı ama, HTC’nin One M10 konusunda ne kadar iddialı olduğunu ve bu işi ne kadar tutkuyla yaptığını açıkça duymuş olduk.

HTC One M10 teaser video

Şimdilik HTC One M10 teknik özellikleri hakkında herhangi bir resmi açıklama yok ama, telefonda Qualcomm Snapdragon 820 yongaseti, f/1.9 diyafram açıklığına sahip 12MP arka kamera, ve metal kasa olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu ilgi çekici akıllı telefonun ne zaman tanıtılacağı şimdilik bilinmiyor ama, sayfanın üst kısmında bulunan videoyu izleyip HTC’nin sesine kulak vermenizi tavsiye ediyoruz.

Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ne dersiniz, sizce HTC One M10 2016 yılına damga vuran akıllı telefonlardan biri olabilecek mi?

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.