Huawei P40 Pro İlk Gerçek Fotoğraflarıyla Karşınızda

Huawei P40 Pro gündelik hayatta çekilmiş fotoğraflarıyla ilk kez görüntülendi. Weibo’da paylaşılan fotoğraflar haberimizde.

Huawei P40 Pro hakkındaki her bilgi gündemin üst sıralarında kalıcı olmayı başarıyor. Bu kez paylaşılanlar ise sızıntı bilgilerden çok daha fazlası, hatta telefonun ta kendisi desek abartmış olmayız. Valizden anlaşılabileceği üzere yolculuk yapan birinin elinde görülen bu telefonun Huawei P40 Pro olduğu dikkatli gözlerden kaçmadı. Weibo’da paylaşılan fotoğraflar, Huawei’nin amiral gemisi akıllı telefonunu bir kez daha ön plana çıkardı.

İlginizi çekebilir: 1500 – 2000 TL arası en iyi akıllı telefon tercihleri

Telefonun ön kısmında ekranın içine gömülü çift ön kamera olduğu dikkat çeken ilk detay oldu. Fotoğraftan anlaşılan ikinci önemli detaysa telefonun kavisli ekran kenarlarıydı. İlginç kılıfından anlaşılabileceği üzere bu telefon bir prototip ürün olabilir.

Huawei firması P40 serisi akıllı telefonlarını bir terslik olmadığı takdirde bu yılın Mart ayında tanıtacak. Özellikle kamera tarafında çok güçlü donanımlar sunacağına kesin gözüyle baktığımız Huawei hakkındaki gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız.