iPhone 9 veya iPhone SE 2 Çok Yakında Tanıtılabilir

iPhone 9 ya da iPhone SE 2 olarak anılan yeni uygun fiyatlı akıllı telefonların Apple tarafından çok yakın bir tarihte tanıtılması bekleniyor. Detaylar haberimizde.

iPhone 9 veya iPhone SE 2 adlarıyla anılan ve birçok endüstriyel haber kaynağı tarafından doğrulanmış olan yeni uygun fiyatlı iPhone modelleri bir haberle daha karşımızda. @OnLeaks Twitter hesabı tarafından geçtiğimiz günlerde sızdırılan bilgilerin bir bakıma onaylanması Bloomberg tarafından yapıldı. Bu iddialara göre Apple, Şubat ayında iPhone 9’ların seri üretimine başlayacak ve Mart 2020 itibarıyla yeni uygun fiyatlı iPhone modellerini tüm dünyaya tanıtılacak.

İlginizi çekebilir: En İyi Küçük Ekranlı Akıllı Telefonlar

Bugüne kadar hep sıralı rakamlarla ilerleyen iPhone serisi 8’den 10’a atlayarak herkesi şaşırtmıştı. Şimdi teknoloji gündeminde dolaşan haberler, aradaki 9 rakamının yeni tanıtılacak küçük ekranlı iPhone modeline atanacağına işaret ediyor. Bugüne kadar hep büyüyen ekran boyutlarıyla ilerleyen bir iPhone gidişatı görmüştük. Günümüzde uygulamaların detaylanması ve video içerik tüketiminin yoğunlaşması büyük ekranların rağbet görmesini sağladı. Ancak şu bir gerçek ki halen birçok kişi tek elle kullanılabilecek boyutlarda akıllı telefon arıyor.

Eğer Apple firması gerçekten de küçük ekranlı bir iPhone 9 ya da iPhone SE 2 çalışması içerisindeyse bu telefonun çok satacağına şimdiden eminiz. İddialara göre Apple, iPhone 9’u 399$’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sunacak. Bakalım gerçekten de Mart 2020’de bu yeni iPhone’ları görebilecek miyiz, merakla bekliyoruz.