Çift arka kameralı Huawei P9’un yeni renk seçeneği Türkiye’de

Huawei P9 Gold çıkış tarihi ilan edildi - CihazTV

Huawei P9’un renk seçenekleri çoğaldı, şimdi cihazı altın renkte temin edebilirsiniz. Çift arka kameralı cihazın özelliklerini hatırlayalım

Huawei Tüketici Elektroniği İş Grubu tarafından geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye lansmanı yapılan, dünyanın ilk çift Leica kamera donanımına sahip akıllı telefonu Huawei P9, altın rengiyle Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkacak.

Huawei P9 Gold çıkış tarihi ilan edildi - CihazTV

Leica Camera AG işbirliği ile geliştirilen Huawei’nin yeni amiral gemisi P9 Gold, kullanıcılara iddialı kamera deneyimini sunarken, kibar tasarımıyla rahat kullanılıyor. Çift arka kamera, uyum içinde çalışarak kullanıcıların detay, renk ve derinlik açısından mükemmel fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Huawei P9, daha aydınlık ve detaylı çekimler yapabilen çift kamerası ile düşük ışık koşullarında da iddialı olduğunu ispat ediyor.

Akıllı Telefon Fotoğrafçılığına Huawei ve Leica yorumu

Huawei ve Leica, iddialı bir akıllı telefon fotoğrafçılığı deneyimi için tasarım ve mühendisliğin mükemmel bileşimini P9’da bir araya getirdi. Güçlü donanıma ve bu donanıma uyum içinde eşlik eden optik lensten sensörlere ve görüntü işleme algoritmasına kadar, kullanıcıların başarılı fotoğraflar çekmesi için her şey Huawei P9’da bulunuyor.

Huawei P9 Gold çıkış tarihi ilan edildi - CihazTV

Huawei P9’un çekim yeteneklerinin başınd, Leica’nın detayları keskinlikle yakalayan optik lensleri ile tasarlanan çift kamera özelliği geliyor. P9’un renkli kamerası renkleri yüksek doğrulukta analiz ederken, monokrom kamerası ise detaylara özen gösteriyor.

P9 ile çekilen her kare, Leica’nın yüksek duyarlılığa sahip ve zamanın ötesindeki karakteristiğini vurguluyor. Leica’nın Standart, Parlak Renk ve Yumuşak Doku çekim modu seçenekleri ile görsellere profesyonel dokunuş katmak mümkün. P9 kullanıcıları monokrom modu seçerlerse cihazlarını gerçek bir monokrom kamera gibi kullanarak, siyah – beyaz kareler elde edebiliyor.

Huawei P9 Video İncelememizi İzleyin

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.