Huawei P9 ilk kez net fotoğraflarla görüntülendi

Huawei P9 Çin’den gelen fotoğraflarla sır olmaktan çıktı. Telefonun ilk canlı görüntüleri karşınızda.

Akıllı telefon pazarında ağırlığını günden güne artıran Çinli teknoloji devi Huawei, şu sıralar yeni amiral gemisinin üretimi üzerinde hummalı bir çalışma sergiliyor. Yeni akıllı telefonunu sır gibi saklayan firma, İnternet aleminin amansız ortamında sızıntı kurbanı oldu. Huawei P9 ilk kez capcanlı fotoğraflarla karşımıza çıktı. Henüz telefonun üretimi bitmiş halinin fotoğrafı yok ama, üretimde gelinen nokta açıkça gözler önüne serildi. Paylaşılan fotoğraflarla telefonun arka yüzü ve çerçeveleri hakkında ilk detaylar elde edilmiş oldu.

Huawei P9

Görünen o ki Huawei firması yeni akıllı telefonunda çift LED flaşlı ve lazer otomatik odaklamalı çift arka kameraya yer verecek. Telefonun arka kısmında parmak izi okuyucu olacağı da ayrıca dikkat çekiyor. Çerçevelerden göründüğü kadarıyla Huawei P9 yuvarlatılmış hatlara sahip, metal çerçeveli bir mobil cihaz olacak. Telefonun güç ve ses ayarlama tuşları sağ yanda üst kısımda bulunacak.

Şimdilik tanıtım tarihi bilinmeyen Huawei P9, muhtemelen birkaç hafta içerisinde karşımıza çıkmış olacak. Bakalım Huawei bu yıl amiral gemisi akıllı telefonunda hangi özelliklere yer verecek.

huawei-p9-sizinti-gorseller (3)

huawei-p9-sizinti-gorseller (4)

huawei-p9-sizinti-gorseller (5)

huawei-p9-sizinti-gorseller (6)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.