HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına özel oyun kulaklığı

HyperX CloudX oyuncu kulaklığının tasarımı ve özellikleri Microsoft Xbox One kullanıcılarının zevklerine uygun olarak şekillendirildi

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox One için kulaklık partneri oldu. 2016’nın ikinci çeyreğinde HyperX Cloud ailesine katılacak olan HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına gerçekçi ses deneyimi sunacak.

Ödüllü HyperX Cloud II oyuncu kulaklığının tasarımını temel alan HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına en iyi işitsel performansı sunmak için tasarlandı.

HyperX CloudX oyuncu kulaklığı CES 2016 fuarında duyuruldu.

Sürücüleri 53 mm çapında olan HyperX CloudX ile her bir merminin havada süzülüşünü, her bir patlamanın en ince ayrıntısını ve bütün diyalogları kristal berraklığında duymayı sağlarken, dış sesleri en aza indiren kulaklık yapısı, ekstra konforlu kafa bandı ve hafızalı kumaşıyla çok uzun süreli kullanımda bile kullanıcıyı rahatsız etmiyor.

CES 2016’da duyurulan Xbox One kulaklığı, ses kontrol kumandası, mikrofonu ve darbelere dayanıklı sert kılıfıyla yılın ikinci çeyreğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.