iPad Pro ne zaman piyasaya çıkacak?

Apple’ın bugüne kadar ürettiği en büyük ve en gelişmiş tablet olan iPad Pro, iddialar doğruysa piyasaya çıkmak için gün sayıyor.

Geçtiğimiz ay tanıtılan ve teknoloji dünyasında büyük ses getiren iPad Pro‘nun çıkış tarihini merak edenlerdenseniz, sizleri sevindirecek haberler var. 9to5mac tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple, 11 Kasım 2015 tarihinde, yani sadece 10 gün sonra iPad Pro’yu piyasaya sürmüş olacak. Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken dev tablet, piyasaya çıkarken birçok aksesuarı da beraberinde getirecek. Bu aksesuarlar arasında Apple Pencil ve Smart Keyboard başta olmak üzere birçok yeni kılıf ve fonksiyonel ürünler yer alacak. Smart Keyboard ile birlikte iPad Pro, tıpkı Microsoft Surface serisi cihazlar gibi başlı başına bilgisayar olarak kullanılabilecek.

ipad-pro-smart-keyboard

iPad Pro’nun 32GB’lık Wi-Fi versiyonunu 799$’dan, 64GB’lık versiyonu 949$’dan satılacak. Apple Pencil ve Smart Keyboard dahil olmak üzere tüm aksesuarlar cihazdan ayrı olarak fiyatlandırılacak. Apple Pencil’ın fiyatı 99$, Smart Keyboard’un fiyatı ise 169$ olacak. Bu devasa tabletin Türkiye fiyatı şimdilik bilinmiyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.