iPhone 6S ve iPhone 6S Plus fiyatları sızdırıldı

Apple’ın yeni akıllı telefonları bu kez Hollanda’dan gelen sızıntı bilgilerle karşınızda. İşte iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın Hollanda fiyatları.

Her yeni Apple cihaz piyasaya çıkmadan önce sağanak sızıntı bilgi yağmuru başlar. Eylül ayı yaklaştıkça bu yağmur şiddetini artırıyor ve neredeyse her gün yeni bir iPhone 6SiPhone 6S Plus haberine gözümüz çarpıyor. Bugünkü haberler Hollanda’dan geliyor ve bu yeni Apple cihazların fiyatlarını gün ışığına çıkarıyor. 9 Eylül 2015 tarihinde tanıtılacak olan yeni iPhone’lar, Techtastic.nl tarafından aktarılan bilgilere göre şu fiyatlarla piyasaya sürülecek:

apple-fiyat

Türkiye’de uçuk fiyatlar görmeye hazır olun!

Eğer bu bilgiler doğruysa, ülkemizde epey pahalı fiyatlar görmeye hazırlıklı olun. Dolar ve Euro kurlarının tavan yaptığı, ithal teknolojik cihazlarda ekstra vergilerin konuşulduğu son dönemde yeni iPhone almak isteyenlerin işi pek kolay olmayacak. Sızdırılan bilgilerdeki fiyatları vergisiz düşünsek dahi en ucuz model olan iPhone 6S 16GB‘ın fiyatı 2300TL, en pahalı model olan iPhone 6S Plus 128GB‘ın fiyatı 3287TL‘ye denk geliyor.

apple-turkiye-iphone-6s

Yeni iPhone’lar hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

One thought on “iPhone 6S ve iPhone 6S Plus fiyatları sızdırıldı

Comments are closed.