iXpand Flash Drive ile iOS cihazlara depolama ekleyin

SanDisk, 128GB ek kapasitesi ile kullanıcıların iPhone ve iPad’lerinde yer açan yeni nesil mobil depolama cihazı iXpand Flash Drive’ı piyasaya sürdü.

Yeni ve modern tasarımı sayesinde çoğu iPhone ve iPad kılıflarıyla da uyumlu olan Sandisk iXpand Flash Drive sahip olduğu USB 3.0 bağlantısı ile Mac ve PC’lere daha hızlı dosya transferi imkanı sunarken tamamen yenilenmiş uygulamasıyla da fotoğraf, video ve müzik dosyalarının kolaylıkla yönetilmesini sağlıyor.

iPhone ve iPad için mükemmel bir depolama arkadaşı olması için yeniden geliştirilen iXpand Flash Drive esnek bir Lightning bağlantısına ek olarak şimdi USB 3.0 bağlantısı ile de kullanıcıların fotoğraf ve videolarını iPhone, iPad, Mac ve PC’leri arasında transfer yapmasını mümkün kılıyor. iXpand Flash Drive ayrıca kamera klasörü ve rehber içeriklerini otomatik olarak yedekleyebilir ve yaygın olarak kullanılan video formatlarını doğrudan sürücü üzerinden oynatabiliyor. Yeni sürücüde yer alan şifreleme yazılımı sayesinde kullanıcılar kendileri için hassas olan dosyaları cihazlar arasında güvenli bir şekilde paylaşabiliyor.

SanDisk iXpand Flash Drive

Cihaz ile birlikte gelen iXpand Drive uygulaması ise birçok yeni özellik ile daha geliştirilmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Uygulama ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları, iPhone ve iPad’leri yerine doğrudan sürücü üzerinde kaydederek anında telefonlarında daha fazla alan kazanıyor. Uygulama aynı zamanda popüler sosyal medya sitelerindeki içeriklerin otomatik olarak yedeklenmesini sağlarken müzikleri doğrudan çalabiliyor.

Yeni nesil iXpand Flash Drive için geliştirilen iXpand Drive uygulaması App Store üzerinden iPhone ve iPad’lere yüklenebiliyor. iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad cihazlara bağlandığı an uygulama açılarak kullanıcıların anında depolama alanlarını genişletmelerini, içeriklerine ulaşmalarını ve bu içerikleri kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

SanDisk sunduğu mobil depolama çözümleri ile kullanıcıların beğendikleri Apple veya Android cihazlardaki içerikleri kolaylıkla yönetmelerini ve depolama alanını genişletmelerini mümkün hale getiriyor. SanDisk’in yenilikçi ürün ailesinin tamamını görmek için: www.sandisk.com/home/mobile-device-storage

iXpand Flash Drive Fiyatı ve uyumluluğu

iXpand Flash Drive, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yıl sınırlı garanti ile satılır.5 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB kapasitelerinde mevcut olup bu kapasiteler için tavsiye edilen satış fiyatları sırasıyla 49,99, 69,99, 89,99 ve 129,99 dolardır. Sürücünün uyumlu olduğu cihazlar; iOS 8,2 veya daha üst bir versiyonla çalışan iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro (12,9-inch), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. nesil).

iXpand Flash Drive şu an BestBuy.com, Amazon ve SanDisk.com siteleri üzerinden satışta.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.