Jabra Sport Coach kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıkıyor

Jabra Sport Coach, Türkiye’deki spor tutkunları için piyasaya sürülüyor

Jabra‘nın giyilebilir teknolojiler alanındaki köklü ve uzun bir inovasyon geçmişinin en yeni ürünlerinden biri olan Jabra Sport Coach™ Türkiye’deki spor tutkunları için piyasaya sürülüyor. Daha önce bu alanda ödüllü dünyanın ilk biyometrik kablosuz kulaklığı Jabra Sport Pulse Wireless kulaklık ile adından söz ettiren Jabra, bu kez hem müzik hem de kros antrenman özelliklerini bir arada barındıran dünyanın ilk kablosuz kulaklığıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Kros antrenmanı ve salon egzersizleri için optimize edilmiş olan yeni kablosuz kulaklık Jabra Sport Coach, özelleştirilebilen akıllı sesli antrenörüyle kros antrenmanınızı veya kapalı alanda yaptığınız diğer egzersizleri planlamanıza, izlemenize ve analiz etmenize yardımcı oluyor. Üstelik kablo engeline takılmadan sadece antrenmanınıza odaklanabiliyor, daha iyi bir performans için neler yapmanız gerektiğini kulağınızdaki kişisel antrenörünüzden öğrenebiliyorsunuz.

jabra-sport-coach-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-3

Akıllı antrenör

Zamana karşı yaptığınız veya belli sayıda tekrarlar içeren egzersizlerinizi en çok sevdiğiniz müzikler eşliğinde, Dolby™ ses kalitesinde yapmanıza olanak tanıyan kablosuz kulaklık, Jabra’nın Sport Life™ fitness uygulamasıyla birlikte geliyor. Bu uygulama, her egzersizinizi en optimum şekilde tamamlayabilmeniz için size kişiselleştirilmiş ve motive edici sesli antrenörlük yapıyor.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar 40’tan fazla egzersiz arasından seçim yapmanızı sağlayan sesli antrenör, egzersiziniz sırasında kulaklığınız aracılığıyla size doğru zamanda kişiselleştirilmiş mesajlar gönderiyor. Ayrıca yaptığınız her antrenmanı, gerektiğinde antrenman geçmişinize ulaşabilmek ve ayrıntılı değerlendirme yapabilmek için, size özel bir egzersiz kütüphanesinde hafızaya alıyor.

jabra-sport-coach-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-2

TRACKFIT™ hareket sensörü

Kros antrenmanınızı koşu ile entegre ettiğinizde, tümleşik TrackFit™ hareket sensörü gittiğiniz mesafeyi, temponuzu, attığınız adımları, tutturduğunuz ritmi ve yaktığınız kalorileri ölçüyor. Bu eşsiz hareket sensörü, aktivite ve performans verilerini Jabra Sport Life uygulaması için ayrıntılı olarak algılıyor ve egzersizlerinizi her zaman doğru yoğunlukta yapmanızı sağlıyor.

Tere ve hava şartlarına dayanıklılığıyla öne çıkan Jabra Sport Coach kulaklığın “Fitness Seviyesi Test Ölçümü” özelliği ise, açık veya kapalı alanda maksimum oksijen tüketiminizi ölçebilmenizi sağlıyor.

Jabra Sport Coach, Türkiye’de 599,90 TL’den satışa çıkacaktır.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.