Jupiter, elektronik sigaralı akıllı telefon

Elektronik sigaralı akıllı telefon Jupiter, şimdiden kapış kapış satılıyor

Sigara kullananların ilgisini çekmeyi hedefleyen elektronik ürünler son yıllarda iyice kalabalıklaştı. Gücünü USB’den alan elektronik çakmak, sigara yakan iPhone kılıfı gibi aksesuarlar piyasaya yayılmış durumda. Şimdi de sigara gibi kullanılan Android akıllı telefon Jupiter karşımızda.

jupiter-dijital-sigara-akilli-telefon-3

Vaporcade’in geliştirdiği Jupiter, elektronik sigaralı akıllı telefon niteliğindeki ilk ürün. Cihazın işlemci, RAM ve ROM gibi teknik özellikleri açıklanmıyor. Bu akıllı telefon, sistem bileşenlerinden ziyade elektronik sigara fonksiyonuyla iddialı.

jupiter-dijital-sigara-akilli-telefon-2

Sigara tiryakilerine özel olarak geliştirilen cihaz, Shuttle adı verilen microUSB bağlantılı e-sigara modülüyle birlikte geliyor. Shuttle’ın üzerinde elektronik sigara sıvı haznesi, atomizer ve ağızlık yer alıyor. Android akıllı telefonun bataryasından güç alan Shuttle için 30 farklı aromada elektronik sigara sıvısı üretiliyor.

jupiter-dijital-sigara-akilli-telefon-4

Kullanılan sıvının türü ve haznedeki miktarı, cihaza özel e-sigara uygulamasıyla takip ediliyor. Jupiter’in 3G internet destekleyen versiyonu 299 dolar fiyatla sipariş ediliyor. 4G LTE modemli elektronik sigaralı akıllı telefon için 499 dolar ödemek zorundasınız.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.