Lenovo IdeaCentre Stick 300, Windows 10’u USB’ye sığdırıyor

Lenovo’nun USB görünümündeki bilgisayarı ile masaüstü bilgisayarınız artık cebinizde

Lenovo’nun sadece 65 gramlık teknolojisi Lenovo IdeaCentre Stick 300, bulunduğunuz ortamdaki tüm monitör ve televizyonları anında masaüstü bilgisayara dönüştürüyor.

lenovo-ideacentre-stick-300-teknik-ozellik-fiyat-4

Lenovo’nun yeni kişisel bilgisayarı IdeaCentre Stick 300, evinizde yada ofisinizde kullandığınız bilgisayarınızı bir USB bellek boyutuna sığdırıyor.

lenovo-ideacentre-stick-300-teknik-ozellik-fiyat-3

Sadece 65 gr ağırlığa ve 12,5 santim uzunluğa sahip olan avuç içi büyüklükteki ürün, bulunduğunuz her ortamdaki televizyon ve monitörlerle uyumlu çalışarak size sınırsız özgürlük alanı sunuyor.

lenovo-ideacentre-stick-300-teknik-ozellik-fiyat-2

İş bilgisayarınızı cebinizde evinize taşıyabilir, salonunuzdaki televizyonunuza bağlayıp yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, internete girip dev ekranda sörf yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

lenovo-ideacentre-stick-300-teknik-ozellik-fiyat-5

Windows 8.1 ve Windows 10 uyumlu olan cihaz, dahili Wireless ve Bluetooth bağlantısına sahip. 2 GB RAM ve 32 GB eMMC depolama özelliği olan Stick 300, opsiyonel olarak yükseltilebilir micro SD depolama imkanı da sunuyor.

Hem öğrenciler hem de çalışanlar için daha hafif ve çok daha mobil bir çözüm sunan Lenovo IdeaCentre Stick 300, multimedya el klavyesiyle birlikte 599 TL fiyatla satışa çıktı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.