Lenovo ThinkPad X1 Tablet CES’te tanıtıldı

Yepyeni Lenovo bilgisayarlar CES fuarında sergilendi. ThinkPad X1 Tablet, ThinkCentre X1 AIO ve ThinkPad X1 Yoga karşınızda.

Lenovo, Las Vegas Tüketici Elektroniği Fuarı CES’te üst düzey X1 modellerini tanıttı.

ThinkPad X1 Tablet

ThinkPad X1 Tablet, modüler tasarımıyla dünyada başka hiçbir tabletin bir araya getirmeyi başaramadığı birçok özelliği ilk kez bir arada sunuyor.

thinkpad-x1-tablet-pico-projektor

ThinkPad X1 Tablet’in modülüyle batarya ömrünüzü 15 saate kadar yükseltebilir, Pico Projector ve HDMI çıkışı ile sunumlarınızı tabletinizden yapabilirsiniz. Ayrıca 3D tasarımlarınız için Intel RealSense kamerasını 3D Imaging modülü aracılığıyla kullanabilirsiniz.

lenovo-thinkpad-x1-tablet-modul

TrackPoint’e sahip tam boyutlu ThinkPad klavyesi ayarlanabilir üç açıda kullanım seçeneği sunuyor. Klavyesi dahil sadece 1.08 kg. ağırlığında olan ThinkPad X1 Tablet ile benzersiz ve ultra-hafif bir dizüstü bilgisayar deneyimi vaat ediliyor. LTE bağlantısına sahip ilk Windows tablet olan ThinkPad X1 Tablet, aynı zamanda çok kolay kullanım sunan ayrılabilir arka kapağa sahip.

ThinkCentre X1 AIO

X1 ailesine katılan tabletin yanısıra aynı serinin masaüstü bilgisayarı ThinkCentre X1 de oldukça dikkat çekici. Bu bilgisayar, ultra-ince 11 mm çerçevesiyle dünyanın en ince masaüstü bilgisayarlarından biri.

lenovo-thinkcentre-x1

Parlaklık önleyici 23.8 inç’likgeniş görüş açısı sağlıyor ve inanılmaz ince gövdesine rağmen ThinkCentre X1 son derece yüksek dayanıklılık vaat ediyor. ThinkVision X1, 7.5 mm kalınlığında ve TUV Göz rahatlığı sertifikası alan dünyanın ilk monitörüne sahip. 27 inç, boydan boya parlamaz Ultra HD ekranıyla ThinkVision X1, Tablet’in en iyi tamamlayıcısı rolünde.

ThinkPad X1 Yoga

X1 ailesinin en dikkat çekici yenilerinden biri de ThinkPad X1 Yoga. Sadece 0.66 inç kalınlığa sahip olan cihaz 1.2 kg ağırlığıyla şaşırtıyor. Lenovo ThinkPad X1 Yoga, 14 inç ekranlı, dönüştürülebilir bir iş bilgisayarı.

lenovo-thinkpad-x1-yoga

Tablet modunda tuşları geri çeken, “Kaldır ve Kilitle” klavyesine sahip ThinkPad X1 Yoga, aynı zamanda kaybolmaması için cihaz içinde saklanıp şarj edilebilen aktif kalemle beraber satışa sunuluyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.