LG G6 beklenenden daha erken tarihte piyasaya çıkacak

LG G6 beklenenden daha erken tarihte piyasaya çıkacak

LG G6 hakkında ilgi çekici haberler var. İddialara göre LG’nin yeni armiral gemisi önceki modellere göre çok bekletmeden piyasaya çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde V20 modelini tanıtan LG, bu akıllı telefonla büyük ses getirdi. Ön inceleme videosunu sizlerle paylaştığımız LG V20 gelişmiş teknik özellikleri bünyesinde barındıran bir akıllı telefondu. Güney Koreli teknoloji devi bu akıllı telefonu piyasaya sürdükten sonra tabii ki boş durmadı. Firma tarafında LG G6 için hummalı çalışmalar çoktan başlandı bile. Peki LG G6 ne zaman piyasaya çıkacak? Bu konuda ilgi çekici bilgiler Korea IT News tarafından aktarıldı.

LG G6 için Şubat 2017’yi bekleyin

Son iddialara göre LG’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu olarak nitelendirilen G6, diğer G serisi akıllı telefonların oluşturduğu geleneğin aksine Şubat ayından önce tanıtılmış olacak. Eğer LG G6 Şubat ayına yetiştirilemezse Mart ayının ilk günlerinde ortaya çıkmış olacak.Tahminler LG’nin bu akıllı telefonu Mobile World Congress dahilinde tanıtacağı yönünde. Galaxy S8‘in gecikeceğine dair iddiaların öne çıktığı son günlerde, LG erken zamanlama avantajı kullanmaya çalışabilir.

LG G5 2016 yılında çıkan en iyi akıllı telefonlar arasında yer alıyor - CihazTV
LG G5 modüler tasarımıyla ses getirmişti.

Modüler tasarımlı ve çift arka kameralı LG G5 ile büyük ses getiren, ancak satış tarafında büyük bir patlama yaratamayan LG, bu kez kozunu hangi yönde oynayacak merak ediyoruz. Bakalım G6’da öne çıkan özellikler neler olacak, bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir: LG V20 ön inceleme videosu

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here