LG’den Uygun Fiyatlı Yeni Android Telefonlar Geliyor

LG firması yeni akıllı telefonlar tanıtmaya hazırlanıyor olabilir. Sızdırılan bilgiler firmanın iki uygun fiyatlı akıllı telefonunu ortaya çıkardı.

Şu aralar akıllı telefon pazarında daha çok Huawei, Xiaomi, Oppo ve Meizu gibi Çinli üreticilerin adını duyuyoruz. Eskiden bu piyasaya yön veren firmalar olan LG, Sony ve HTC gibi markalar ise giderek daha da arka plana düşüyor. Neyse ki LG halen bu pazarda yaşamını sürdürüyor ve bir haberle yeniden hayat belirtisi gösterdi. Evan Blass tarafından paylaşılan bir fotoğrafta iki yeni LG akıllı telefon ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir: 800-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefon Tercihleri 

Paylaşılan fotoğrafla görmekte olduğunuz bu iki akıllı telefonun LG L555DL ve LG L455DL kod adlarına sahip olduğu iddia ediliyor. Uygun fiyatlı olacağı belirtilen ve görünümlerinden de açıkça belli olan bu iki yeni cihazın teknik özellikleri şimdilik bilinmiyor.

LG K40

Çok yakın bir tarihte tanıtılması beklenen bu yeni LG telefonların MWC 2020 etkinliğinde ortaya çıkacağını tahmin ediyoruz. Şu an Türkiye’de K40 ve K40S modelleriyle uygun fiyatlı akıllı telefonların rekabetinde öne çıkmaya çalışan LG, bakalım bu iki yeni cihazla beklentileri karşılayabilecek mi.