Samsung Galaxy S20 Ultra Çelik Çerçeveli Tasarımla Gelecek

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu olması beklenen Galaxy S20 Ultra son iddialara göre sağlam ve şık bir gövde tasarımına sahip olacak.

Samsung Galaxy S20 Ultra son günlerde teknoloji gündeminde en çok konuşulan akıllı telefonlardan biri. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S20 ailesinin fiyatlarının sızdırılmasıyla oldukça pahalı olacağını gördüğümüz bu yeni akıllı telefon fiyatının hakkını vermeye hazırlanıyor olabilir. Kulislerde dolaşan dedikodulara göre Galaxy S20 Ultra’nın gövdesi paslanmaz çelik çerçeveye sahip olacak.

İlginizi çekebilir: 5000 TL Üstü En İyi Akıllı Telefon Modelleri

Bu sızıntı bilgiyi aktaran kişi, Galaxy S20 serisinin fiyatlarını sızdıran Max Weinbach’tan başkası değil. Piyasayı Samsung cephesinden sızıntı haberlerle dolduran Weinbach, Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile bu iddiayı ortaya attı. Son derece kısa bir tweet atan Max Weinbach “Galaxy S20 Ultra. Stainless Steel” yani “Galaxy S20 Ultra. Paslanmaz Çelik.” cümlesini kullandı.

11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak tanıtılması beklenen Galaxy S20 serisini merakla bekliyoruz. Geçtiğimiz yıl Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modelleriyle Galaxy S10 serisini bizlere sunan Samsung bakalım S20 serisini hangi modellerle ortaya çıkaracak.