Logitech G oyuncu aksesuarları tanıtıldı

Logitech G oyuncu aksesuarları, İstanbul Vodafone Arena’da düzenlenen basın etkinliğinde tanıtıldı

Logitech G, oyun dünyası ve teknoloji yazarlarıyla buluştu. Beşiktaş Vodafone Arena’da 24 Mayıs’ta gerçekleştirilen buluşmaya, Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ve Pazarlama Müdürü Selver Yıldız ev sahipliği yaptı.

Etkinliğe konuk olarak gelen Logitech EMEA Oyun Birimi Başkanı Andreas Schicker ise katılımcılarla yüz yüze görüşme imkânı buldu. Adeta bir zirve havasında başlayan etkinlik, basın mensuplarının G900 Chaos Spectrum mouse, G810 Orion Spectrum keyboard, G933 Artemis Spectrum headseat, G29-G920 Driving Force Wheels ve F710 Wireless gamepad gibi Logitech G’nin fark yaratan ürünlerini deneyimleyerek keyifli dakikalar geçirmesiyle devam etti.

Logitech G’nin oyun alanındaki tecrübelerinin de paylaşıldığı buluşmayla ilgili bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Endüstri lideri teknolojimizle, oyun alanındaki yetkinliğimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. 360 derecelik bakış açısıyla, oyunla ilgili her konuda söz sahibi olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz ürünlerden G900 Chaos Spectrum’la, kullanıcılara kablosuz performans ve uzun pil ömrü sunuyoruz. Ultra hassas ve uyumlu özel Romer-G™ mekanik tuşlara ve kişiselleştirilebilir akıllı RGB aydınlatma sistemine sahip G810 Orion Spectrum’la da fark yaratıyoruz. Kablolu ve kablosuz kullanılabilen G933 Artemis Spectrum’la tüm oyun platformlarına hitap ediyor, Xbox One ve PC ile uyumlu 900°’lik dönüş açısına sahip G920 Driving Force’la ise oyunseverlere pistte gerçekçi dönüşler sunuyoruz. F710 Wireless Gamepad ile sadece PC’de değil artık oturma odalarında da büyük ekranda oyun oynayabileceğiniz Android televizyonlarla da uyumlu rahat bir oyun deneyimi sağlıyoruz.” dedi.

Logitech G810 Orion Spectrum

Safkan oyun klavyesi, performans, kişiselleştirilebilirlik ve dayanıklılık kulvarlarında çok iddialı. RGB aydınlatma sistemi, yalnızca estetikten ibaret değil. Logitech Oyun Yazılımı, 300 oyun profili içeriyor. Her oyuna özel tuş dizilimi, aydınlatma sistemine yansıtılıyor.

logitech-g810-orion-spectrum

G810 Orion Spectrum, Logitech’e özel Romer-G mekanik anahtarları içeriyor. Bu anahtarın basış mesafesi, standart mekanik anahtarlardan %25 daha kısa. Romer-G ayrıca 70 milyon tuş basışına kadar dayanıyor.

Klavye, çok çeşitli tuş kombinasyonlarına izin veriyor. Aynı anda 26 tuşa bassanız bile aksesuarın kafasını karıştıramazsınız. Üç kademeli yükseklik ayarına sahip ürün, tamamen yatay, 4 derece ve 8 derece açılarda sabitleniyor.