Vodafone Smart 7 serisi özellikler, fiyat, çıkış tarihi

Vodafone Smart Style 7, Smart Ultra 7, Smart Pro 7 akıllı telefonlar, Smart Tab 7 tabletle birlikte İstanbul’da tanıtıldı. Cihazların fiyatları ve özellikleri sizlerle

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda Türkiye’de herkese en uygun cihazların en cazip avantaj ve tekliflerle sunulmasının öncüsü olmayı hedefleyen Vodafone, şimdiye kadarki gelişmiş akıllı cihazlarından oluşan Vodafone Smart 7 serisini tanıttı. Şirketin Türkiye’deki 10. yılına özel olarak sunduğu, tamamı 4.5G uyumlu Vodafone Smart 7 serisi, markanın global tecrübesini son teknolojilerle birleştiren 3 akıllı telefon ve 1 tabletten oluşuyor.

Giriş seviyesi bir akıllı telefon arayanlara Vodafone Smart style 7, orta-üst seviye akıllı telefon talep edenlereSmart ultra 7 ve hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle daha üst seviye bir akıllı telefon isteyenlere ise Smart pro 7 sunuluyor. Seride ayrıca, 10.1 inç yüksek çözünürlüklü ekranıyla farklılaşan Smart tab 7 tablet de yer alıyor. Vodafone, Türkiye’de öncüsü olduğu operatör markalı akıllı telefon pazarında çıtayı bir üst seviyeye taşıdığı yeni Smart 7 serisini ön satışa özel 599 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu.

1 Haziran itibarıyla, markası ne olursa olsun, çalışır durumdaki eski cep telefonunu getiren tüketiciler, Vodafone Smart 7 serisine yüzde 70’e varan indirimlerle sahip olabilecek.

Vodafone Smart pro 7, üst düzey akıllı telefon deneyimi arayanlara hitap ediyor

Vodafone Smart 7 serisinin amiral ürünü Vodafone Smart pro 7, 16 MP arka ve flaşlı 8 MP ön kamerası, süper zumlama ve otomatik odaklama özelliği, 4K video kayıt seçeneği, çekim yaparken gecikme süresinin 0 saniye olması ve kamera açma – fotoğraf çekme arasında sadece 1 saniyelik süresi ile ultra hızlı ve kaliteli çekim yaparak, akıllı telefonunda profesyonel kameraya denk bir performans arayanlara çok güçlü bir alternatif sunuyor.

Vodafone Smart pro 7 üst seviye Android akıllı telefonun teknik özellikleri ve fiyatı Cihaz.tv'de.

5.5 inç boyutu, WQHD çözünürlüğü ve AMOLED teknolojisi ile mükemmel ekran deneyimi sunan cihaz, hem ön ekranı, hem arka kapağındaki Gorilla Glass 3 teknolojisiyle çizilme ve darbelere karşı ekstra dayanıklılık sergiliyor. Quick Charge 3.0 teknolojisiyle yarım saat gibi bir sürede ultra hızlı şarj olarak 1 günlük kullanımı mümkün kılıyor.

Arkasındaki parmak izi okuyucusu sayesinde tuş kilidi kolaylıkla açılan ve kişisel bilgileri koruyan cihaz, 3 GB RAM’i, 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemcisi ve 32 GB dahili hafızası ile üst seviyede performans sunuyor. Vodafone Smart pro 7, hasar ve çalınmalara karşı güvence sağlayan Vodafone Koruma paketi seçeneğiyle de birlikte geliyor. Vodafone Smart pro 7’nin fiyatı ileri bir tarihte ilan edilecek.

Smart pro 7 teknik özellikler

 • İşlemci: 1,8 GHz’e kadar 8 Çekirdek Qualcomm Snapdragon 652
 • GPU: Adreno 510
 • Ekran: 5.5 inç WQHD (2560×1440) AMOLED, Gorilla Glass 3 koruma camı
 • RAM: 3 GB
 • Dahili Hafıza: 32 GB, 128 GB’a kadar microSD
 • Kamera: Selfie flaşlı 8 MP ön, 4K video özellikli 16 MP arka
 • Mobil internet: Cat6 LTE modemle 300 Mbps’e kadar 4.5G internet hızı
 • Pil kapasitesi: 3000 mAh, Qualcomm Quick Charge 3.0 hızlı şarj teknolojisi
 • Boyut: 154 x 75,65 x 6,99 mm
 • Ağırlık: 155 gr
 • Ek özellikler: Parmak izi okuyucu
 • İşletim Sistemi: Android 6.0 Marshmallow

Smart 7 serisinin diğer üyeleri ilerleyen sayfalarda.