Logitech Play Collection’ın rengarenk kablosuz fareleri Türkiye’de

Logitech’in şirin ve renkli mouse koleksiyonu Play Collection Türkiye’de (Basın Bülteni)

Logitech’in moda, aksesuar ve tasarım dünyasındaki en son trendlerden esinlenilerek hazırladığı eğlenceli karakterleri, renkli ve geometrik desenlerin yer aldığı mouse koleksiyonu Logitech Wireless Mouse M238 Türkiye’de satışa sunuldu.

Logitech Wireless Mouse M238’in eğlenceli kombinasyonları ve tasarımlarıyla çalışma masalarını renklendireceğini söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız,“Renk ve eğlenceyi bir araya getirerek ve biraz da işin içine ruh katarak Logitech 2015 Play Collection’ı kullanıcıların beğenisine sunuyoruz. Yeni mouse’larımız ile onları hem neşelendirmeyi, hem de gülümsetmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Logitech tasarım ekibi tarafından, Milano Tasarım Haftası’ndaki eğlenceli temalardan ve materyallarden esinlenerek tasarlanan Logitech Play Collection serisinin bu yılki üyesi Wireless Mouse M238’i hassas kaydırma ve takip etme özellikleri sayesinde avucunuzun içinde rahatça tutarak web sayfaları arasında gezinebilirsiniz.

Logitech Wireless Mouse M238, 12 aylık pil ömrü ile kesintisiz eğlence sunuyor. Kablosuz fare, 19,90 dolar + KDV tavsiye edilen perakende fiyatla tüketiciyle buluşuyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.