Microsoft, dizüstüleri bırakıp Surface Pro 4 kullanmanızı istiyor

Microsoft, Surface Pro 4’ün dizüstü bilgisayarların yerine geçebileceğini iddia ediyor

Microsoft Surface Pro 4 profesyonel tabletin en yeni reklam filmi, cihazın iddialı yönlerini 30 saniyeye sığdırıyor. Surface Pro 4‘ün 5 milyon piksel 12,3 inç ekran taşıdığını vurgulayan video, cihazın güçlü hoparlörlerini ve kamerasını öne çıkarıyor.

microsoft-surface-pro-4-teknik-ozellikler

Surface Pro 4’ün yeni reklam filmi, cihazın dijital kalemine ve klavyeli kılıfına dikkat çekmekle yetinmiyor. Microsoft, bu 30 saniyelik videoda, yeni tabletin dizüstü bilgisayarların yerine geçeceğini iddia ediyor.

microsoft-surface-pro-4-teknik-ozellikler-3

6. Nesil Intel işlemcili Surface Pro 4, gerçekten de laptop’lara kafa tutacak kadar güçlü. Yine de bu cihazın dizüstü bilgisayarları piyasadan sileceğini söyleyemeyiz. Surface Pro 4’ün yüksek fiyatı, rakiplerine üstünlük sağlamasını engelliyor.

microsoft-surface-pro-4-teknik-ozellikler-2

Tabletin giriş seviyesi modeli, yalnızca 4 GB RAM ve 128 GB SSD içermesine rağmen 899 dolar fiyatla satılıyor. 16 GB RAM ve 1 TB SSD’li Surface Pro 4 için 2700 dolar ödemek zorundayız. Aynı özellikleri taşıyan dizüstü bilgisyarların çok daha ekonomik fiyata satıldığı ortada. Anlaşılan Microsoft, hedeflediği zaferi bu nesilde elde etmekte zorlanacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.