ZTE Blade S7, flaşlı 13 MP selfie kamerasıyla iddialı

Metal gövdeli ZTE Blade S7, orta segmenti 13 megapiksel selfie kamerasıyla tanıştırıyor

Asyalıların bitmek bilmeyen özçekim tutkusu, dünyanın en popüler teknoloji markalarının selfie odaklı ürünler hazırlamalarını sağlıyor. Çinli akıllı telefon geliştiricisi ZTE‘nin yeni orta sınıf Android akıllı telefonu ZTE Blade S7 de, özçekim meraklısı sosyal medya müdavimlerine ve Periscope yayıncılarına hitap ediyor.

ZTE Blade S7, orta sınıf teknik özellikler sunmasına rağmen, metal kasasıyla üst sınıf bir ürünmüş gibi görünüyor. Akıllı telefonun hatlarının iPhone 6’ya benzediğini söyleyebiliriz. Cihazın iç bileşenlerininse iPhone ile alakası yok.

zte-blade-s7-teknik-ozellik-ve-fiyat-2

3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza içeren ZTE Blade S7, Qualcomm‘un sekiz çekirdekli 64-bit mobil işlemcisi Snapdragon 615 ile donatılıyor. Akıllı telefonun 5 inç Full HD ekranı, ön kısmın %72‘sinden fazlasını kaplıyor.

Akıllı telefonun ön yüzünde faz algılamalı otomatik odaklamalı ve flaşlı 13 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. 14 güzelleştirme moduyla süslenen ön kameraya, 13 megapiksel lazerli odaklama teknolojili arka kamera eşlik ediyor. Uzay grisi, elmas beyazı, rose altın ve limon yeşili renklerde üretilen ZTE Blade S7, 280 dolar fiyatla satılacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.