Need for Speed No Limits mobil cihazlara geldi

Electronic Arts’ın yeni mobil yarışı Need for Speed No Limits, iOS ve Android cihazlar için indirilmeye hazır.

Mobil oyun tutkunlarının uzun süredir sabırsızlıkla beklediği Need for Speed No Limits, bugün iOS ve Android cihaz sahipleri için yayımlandı. Real Racing serisinin yapımcısı olan Firemonkeys Studios tarafından geliştirilen oyun, aksiyonu bol bir sokak yarışı arayanlara hitap ediyor.

Oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele verilebiliyor ve otomobiller modifiye edilebiliyor. Isis oyun motoruyla geliştirilen oyun, gördüğümüz kadarıyla grafik detayı konusunda pek iyi yorumlar almadı ama oynanış tecrübesi konusunda iddialı görünüyor.

need-for-speed-no-limits-cihaztv-oynanis

Real Racing 3 gibi iddialı bir yarış oyununun ardından bu kez bir sokak yarışıyla, Need for Speed No Limiits ile karşımıza çıkan Firemonkeys – EA ikilisi bakalım ne gibi yorumlar alacak. Ücretsiz olarak indirilebilen oyunun tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederken oyun hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

One thought on “Need for Speed No Limits mobil cihazlara geldi

  1. O kadar iyi ki grafikleri !!!!! o kadar olur yani.Tanıtımında gösterdiği grafiklerle uzaktan yakından alakası yok.Oyunu hem Android platformunda hemde İOS ta denedim.Kare kare görüntüler var.İnşallah tez zamanda güncelleme gelir.Boyutu da az değil yani.Merak ettim yükledim yarım saat sonra sildim.

Comments are closed.