Panda Global Protection Antivirüs hediyeli Netis kampanyası

DataStar, Bimeks mağazalarından herhangi bir Netis ağ ürünü alanlara Panda Global Protection Antivirüs yazılımı hediye ediyor.

Netis ağ çözümlerinin Türkiye distribütörü DataStar, Bimeks mağazalarında bir kampanya başlattı. Şubat ayı sonuna kadar Bimeks mağazalarından herhangi bir Netis ürünü alan herkese Panda Global Protection 2016 Antivirüs yazılımı hediye edilecek.

DataStar Ürün Müdürü Cihan Alp, Netis ağ çözümlerinin yüksek güvenlikli ürünler olduğunu belirterek, “Netis kullanıcılarının bilgisayarlarının güvende olmasını sağlayacak bir kampanya başlattık. Netis ürünü alanlara Panda’nın antivirüs yazılımının bir kullanıcı, bir yıllık paketini ücretsiz hediye ediyoruz. Böylece Netis kullanıcıları hem bilgisayarlarını hem de ağlarını güvenli hale getirmiş oluyorlar” diyor.

Panda Global Protection

Türkiye genelindeki tüm Bimeks mağazalarında geçerli olan kampanya Şubat ayı sonuna kadar sürecek.

Bir yılı aşkın süredir DataStar aracılığıyla Türkiye pazarında yer alan şirket, ağ ürünleri ve ağ çözümleri üretiyor. Son teknolojiyle ürettiği üstün kaliteli ürünleriyle kısa süre içinde veri iletişim sektöründe önemli bir üretici haline gelen marka, kablosuz yönlendiriciler (router), adaptörler, switch’ler, DSL yönlendiriciler, kablosuz ve kablolu PC kartları olmak üzere ağ konusunda hemen her ürünü üretip satışını yapıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.