AOC C3583FQ kavisli monitör oyuncular için tasarlandı

AOC, oyuncuların daha sürükleyici bir deneyim yaşamasını sağlayacak kavisli oyun monitörü AOC C3583FQ ‘yu tanıttı.

AOC, kullanıcılara oyunlar, veri iletimi, filmler ve daha fazlası için tamamen sürükleyici bir deneyim sağlayan 160 Hz’lik kavisli bir oyun monitörü olan C3583FQ modelini sunuyor. Oyuncular, sanal dünyaları tarafından sarıldıklarını hissettikleri zaman görüntüleme deneyimleri daha da eksizsiz bir hal almış oluyor. İşte AOC C3583FQ tam olarak bunu yapıyor: 2000 mm yarıçapıyla, diğer geleneksel kavisli monitörlerden daha kavisli olduğu için, oyunculara alışılmışın ötesindeki sürükleyicilikte bir deneyim sağlıyor.

35 inçlik 160 Hz kavisli oyun ekranı: AOC C3583FQ

Heyecan verici bu yeni deneyim, 160 Hz’lik oldukça hızlı bir yenileme hızı, Adaptive-Sync teknolojisi (45 ile 160 Hz aralığında, FreeSync™ ile uyumlu) ve Wide Full HD çözünürlük ile (2560 x 1080 piksel) tamamlanıyor, bu da görüntü kırılması, tutukluk, veri gecikmesi ya da bulanıklık içermeyen ultra akıcı bir oyun deneyimi ile sonuçlanıyor. Üstelik, monitörde iki HDMI (MHL) portu ve iki DisplayPort girişi de bulunuyor, böylece en yeni teknoloji ürünü bağlantı standartları da karşılanmış oluyor.

AOC-C3583FQ-cihaztv-2

Gözler ve kulaklar için daha fazla konfor

Daha derin bir siyah ve 2000:1 oranında daha yüksek bir kontrast sunan bir MVA paneli ile donatılmış monitör, TN panellerine kıyasla her içerik türünün daha gelişmiş görülmesini sağlarken, aynı zamanda da 4 ms’lik oldukça hızlı bir tepki süresini de koruyor. Oyun modu renk profili açıldığında, oyunlar için parlaklık ve kontrast daha da iyi hale getiriliyor. Üstelik 178 derecelik daha büyük görüntüleme açısı sayesinde sadece ekran kullanıcısı değil, aynı zamanda LAN partilerinde ve diğer çevrimdışı etkinliklerde arkadan izleyenler de rahat ediyor. Konfor sağlayan ek özellikler arasında güçlü dahili stereo hoparlörler ve ses konektörleri bulunuyor.

AOC C3583FQ, 2016 baharından itibaren 959 USD (KDV hariç) fiyatla piyasada bulunabilecek.