Netis WF2780F router, fiber ve 802.11ac desteğiyle çok hızlı

Netis WF2780F router, fiber internet desteğine ve 802.11ac kablosuz veri standardıyla 1200 Mbps’a ulaşan hıza sahip

Netis ağ ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, hızlı ve fiber bağlantıyı da destekleyen yeni bir router’ı Türkiye’de satışa sunacağını duyurdu. Aralık 2015’te satışa sunulacak olan Netis WF2780F model router hem yeni nesil kablosuz ağ standardı olan 802.11ac’yi destekliyor ve çok hızlı, hem de fiber bağlantı desteğine sahip.

Hem kablolu, hem kablosuz, hem de fiber bağlantı desteğine sahip olan Netis’in yeni router’ı yüksek hızda internet paylaşımı ile kullanıcılara her tür uygulamada kesintisiz internet sağlıyor. Toplamda 1200Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen ürün ile HD video indirme, online oyun oynama gibi hız gerektiren uygulamalar kesintisiz ve sorunsuz yapılabiliyor.

netis_WF2780F-fiber-destekli-ac-router-2

Yenilikçi tasarımı sayesinde farklı bağlantı tipine geçildiğinde kullanıcıyı yeni router yatırımdan koruyan Netis WF2780F, fiber ya da kablolu her tip bağlantıda kullanılabiliyor . Ethernet girişi bulunan ürün, kullanıcılara esneklik sağlıyor.

802.11n’e oranla kablosuz bağlantı hızını üç kat artıran AC desteği sayesinde Wi-Fi bağlantıda da yüksek performans sunan ürün çift bant desteğine de sahip. 5GHz bandında 867Mbps, 2.4GHz bandında ise 300 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen ürün üzerinde dört adet LAN, bir adet Ethernet girişi yer alıyor. Ultra hızlı bağlantı için bir adet Gigabit WAN girişi de olan ürün, üzerindeki dört adet yüksek kazançlı anten sayesinde (5dBi) kapsama alanını da genişletiyor.

IPTV, VPN, IPv6 gibi gelişmiş özelliklere sahip olan Netis WF2780F, son derece basit şekilde kuruluyor. DataStar, ürünün 99 USD +KDV fiyatla satılmasını tavsiye ediyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.