NVIDIA Yeni Bir SHIELD Tablet ya da Laptop Üretebilir

NVIDIA Yeni Bir SHIELD Tablet ya da Laptop Üretebilir

NVIDIA yüksek performanslı bir tablet ya da oyun laptop’u üretirse şaşırmayın. Gündeme düşen bilgilere birlikte göz atalım.

NVIDIA firmasını genel olarak ekran kartlarıyla tanıyoruz. Türkiye’de pek yaygın olmasa da NVIDIA aslında tablet alanında da oldukça güçlü bir marka. SHIELD adlı tabletiyle yurtdışında birçok seveni olan firma, görünen o ki yeni bir tablet ya da ikisi bir arada laptop üzerinde çalışıyor. XDA Developers Forum’dan gelen bilgilere göre, firmanın yeni Shield Experience yazılımının içerisinde 2’si 1 arada hibrit şeklinde tanımlanan bir cihazın adı geçiyor.

13,5 inç boyutlu 3000 x 2000 piksel çözünürlüklü ekran

NVIDIA Yeni Bir SHIELD Tablet ya da Laptop Üretebilir
NVIDIA’nın en yeni tableti Shield K1

Arayüz modları arasında masaüstü, tablet ve dinamik seçeneklerinin bulunduğu iddia edilen bu gizemli cihaz, tanımlamamıza yakışır şekilde “Mystique” kod adıyla anılıyor. Şimdilik cihaz hakkında fazla bilgi yok ama ekranının 13,5 inç boyutlu ve 3000 x 2000 piksel çözünürlüklü olacağı iddia ediliyor.

Şu an piyasadaki en güncel tablet modeli NVIDIA Shield K1 olan firma, bu tabletle birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. Sadece kendi içerisinde güçlü bir tablet olmakla kalmayan cihaz, bilgisayarınızdaki oyunları neredeyse gecikmesiz olarak ekranına yansıtabiliyordu. Bu sayede tabletin ekranında üst düzey oyunları rahatlıkla oynayabiliyordunuz. Bakalım firmanın yeni tableti ya da dizüstü bilgisayarı ne zaman karşımıza çıkacak, merakla bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here