OnePlus Concept One Katlanabilir Akıllı Telefon CES 2020’de Tanıtılacak

CES 2020’ye hazırlanan OnePlus firması Concept One adlı yeni akıllı telefonuna dikkat çekiyor. Bu telefon katlanabilir yapıda olabilir.

CES 2020 etkinliği 7 Ocak 2019 tarihinde Las Vegas’ta başlayacak. Bu etkinlikte birçok büyük elektronik cihaz üreticisinin yeni ürünlerini görme fırsatına kavuşacağız. Çin’in yükselen markalarından biri olan OnePlus da bu etkinliğe damga vurmayı hedefliyor. GSMArena’nın paylaştığı habere göre firma bu etkinlikte OnePlus Concept One adlı yeni akıllı telefonunu gün ışığına çıkaracak.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile Benzeri Alternatif Mobil Oyunlar

Ekranda görmekte olduğunuz görselden de anlaşılabileceği üzere Çinli dev, Alternatif Dizayn ve Alternatif Gelecek söylemlerinde bulunarak dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyor. The Korean Herald’ın haberine göre OnePlus bu yeni akıllı telefonunu katlanabilir tasarımla karşımıza çıkaracak.

Galaxy Fold, Huawei Mate X ve Motorola Razr 2019 modelleri şu an piyasadaki katlanabilir akıllı telefonlar olarak öne çıkıyor. Bakalım OnePlus firması bu markalarla bu alanda rekabete girecek mi bekleyip göreceğiz. CES 2020 hakkındaki tüm gelişmeler için Ocak ayının ilk haftasında gözünüz Cihaz.TV’de olsun.