Philips 231P4 Full HD IPS monitör incelemesi (Video)

Philips 231P4 inceleme videomuz karşınızda. Ofisler için ideal bir Full HD IPS monitör olan Philips 231P4’ün tüm detaylarına birlikte göz atalım.

Bilgisayar başında çalışanların iyi bir monitöre sahip olması, hem iş performansı hem de vücut sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Özellikle ergonomik kullanım imkanı sunan ofis monitörleri, çalışma koşullarını belirgin bir şekilde iyileştirebiliyor. Bu videomuzda, ofis kullanımı odaklı, son derece ergonomik ve tasarruflu bir monitör olan Philips 231P4‘ü inceleyeceğiz.

philips-231p4-inceleme-cihaztv-2

Philips 231P4, 23 inç IPS ekranlı bir Full HD monitör. 1920’ye 1080 piksel ideal çözünürlükte, 60Hz tazeleme oranıyla çalışan monitör, mat paneli sayesinde parlama yapmıyor. IPS panel teknolojisi 178 derecelik geniş görüş açısıyla kullanım keyfini artırıyor. Monitörün ekran paneli, profesyonel çalışma ortamları için yüksek renk doğruluğu ve yüksek parlaklık sunuyor. Ekran en aydınlık ortamlarda bile net ve parlak görüntüler yansıtıyor. Monitörün IPS paneli 16.7 milyon renk, 20 milyona 1 Smart Contrast, 1000’e 1 tipik kontrast ve 250 kandela parlaklık sunuyor. 7 milisaniye SmartResponse tepki süresine sahip olan monitör iş kullanımı için fazlasıyla yeterli teknik özelliklerle karşımızda.

Daha fazla detayı merak ediyorsanız sayfanın üst kısmındaki video incelememizi izleyin. Videolarımızı kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir: 1000 TL oyun ve ofis bilgisayarı nasıl yapılır (Video)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+,YouTube ve Instagram‘da takip edin.