Putin portreli Galaxy S7, otomobil fiyatına satılacak

Caviar’ın ürettiği altın kaplama Galaxy S7, Vladimir Putin’in portresini taşıyor ve akıllara zarar ölçüde pahalı

Teknoloji ve milliyetçilik bir potada erirse ne olur? Ruslar için bu sorunun cevabı, Devlet Başkanı Putin’in portresini taşıyan ve anormal ölçüde pahalı akıllı telefonlar olabilir. Lüks aksesuar üreticisi Caviar’ın yeni altın kaplama Galaxy S7 modelleri, Vladimir Putin’i destekleyen Rus milliyetçileri için üretildi.

Galaxy S7 Caviar Samsung Supremo Putin Rubino fiyat cihaztv

Cihazlar teknik özellik itibarıyla standart S7’den fazlasını sunmuyor. Caviar’ın lüks cihazları, 3 fiyat seviyesinde alıcı bekliyor. Caviar Samsung Supremo Putin Rubino adı verilen akıllı telefondan yalnızca 3 adet üretilecek. Bu ürün sarı altın arka kapağıyla ve yakut işlemeleriyle dikkat çekiyor. Rubino versiyonunun fiyatı tam 27.213 dolar.

Cebinde 27.213 dolar bulunmayan lüks akıllı telefon tutkunları üzülmesin. Ürünün yakut işleme içermeyen “ekonomik” sürümü de bulunuyor. Beyaz ve sarı altından üretilen S7, 2570 dolara satılacak.

Caviar Samsung Supremo Putin fiyat cihaztv

Altın kolay çizilir. Caviar’ın son S7 varyantının arka kapağı bu nedenle titanyumdan üretiliyor. Altın renkli titanyum Samsung Supremo Putin’in 2418 dolar fiyatla satılacağı belirtiliyor.

Samsung’un amiral gemisi, Caviar’ın Putin armasıyla süslediği ilk akıllı telefon değil. Lüks aksesuar şirketi, Apple iPhone 6s’i de benzer bir tedaviye sokarak 3300 dolar karşılığında satmıştı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.