Pop Up Ön Kamera vs Çentikli Ön Kamera – Hangisi Mantıklı? (Video)

Pop Up Ön Kamera vs Çentikli Ön Kamera – Hangisi Mantıklı? sorusunun cevabını verdiğimiz kıyaslama videomuz sizlerle.

Pop Up Ön Kamera vs Çentikli Ön Kamera – Hangisini Tercih Etmek Daha Mantıklı? videomuz sizlerle. Bu videoda son dönemin popüler teknolojilerinden biri olan pop up ön kamera ile çentikli ön kamera yapısını kıyaslıyoruz. Beş başlıkta kıyaslayıp sonuç yorumu yaptığımız bu videoyu izleyerek aklınızdaki birçok soruya cevap bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: IPS vs AMOLED – Hangi Ekran Teknolojisi Daha İyi? Kıyaslama (Video)

Son dönemde birçok akıllı telefonda pop up ön kamera ve çentikli ön kamera olduğunu görüyoruz. Pop up kameralar mekanize yapılarıyla gerektiği takdirde gövdeden dışarı doğru çıkan ilginç bir yapıya sahipler. Bu teknoloji sayesinde akıllı telefonların ekranlarında hiçbir alan kaybı yaşanmadan yüksek kaliteli ön kameralar kullanılabiliyor. Çentikli ön kameralar ise hayatımıza iPhone X ile giren, başta çok eleştirilse de zamanla kabul gören farklı bir tasarım detayı. Ekrandan alan çalan bu tasarım stili, kimileri tarafından şık bulunurken kimilerinin canını sıkıyor.

Pop Up Ön Kamera vs Çentikli Ön Kamera - Hangisi Mantıklı? (Video)

Eğer bu iki farklı ön kamera stili arasında karar vermekte zorlanıyor, yeni alacağınız telefonu tercih etmekte güçlük çekiyorsanız videomuzu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

https://cihaz.tv/on-kamerasi-iyi-ucuz-telefonlar-1000-2000-tl/