PQI iConnect Mini iPhone, iPad ve iPod’a özel USB bellek

PQI iConnect Mini USB 3.0 bellek, Lightning bağlantısıyla iPhone, iPad ve iPod’ların hafızalarını genişletmeyi sağlıyor, Touch ID teknolojisiyle kilitleniyor ve sahip olduğu Apple sertifikasıyla güven veriyor

PQI ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, Apple kullanıcılarının gereksinimi olan yeni bir USB belleği duyurdu. PQI iConnect Mini model bellek, iPhone, iPAD ve iPOD’larla kullanılmak üzere geliştirilmiş ve Apple sertifikalı bir ürün.

16GB, 32GB, 64GB ve 128GB olmak üzere dört farklı kapasite seçeneği ile sunulan iConnect Mini ile internet olsun olmasın her yerde fotoğraf, video ve filmleri yedeklemek mümkün oluyor. Böylece telefon ya da tabletin belleğini kullanmadan dokümanlar arşivlenebiliyor . Telefon ve tabletin belleği de boş kalıyor. Özellikle iPhone 6S serisinde 12 milyon piksel destekli fotoğraflar, 4K videolar bellekte çok fazla yer kaplayabiliyor. iConnect Mini ile belleği doldurmadan fotoğraf ve video çekme keyfi sürdürülebiliyor .

iPhone iPad ve iPod'a özel olarak üretilen PQI iConnect Mini USB bellek, hafıza sıkıntınıza derman olabilir.

PQI iConnect Mini’ye depoladığınız bilgileri parmak izinizle kolayca şifreleyin

Tek tuşla yedekleme yapabilen PQI iCennect Mini, Apple Dokunmatik Kimlik özelliğini destekliyor. Bu sayede parmak izi tanımlama ile profil kilitlenebiliyor ve dokümanlara başkalarının erişmesi engelleniyor. IOS tabanlı PQI APP tasarımı sayesinde fotoğraf ve videoları kilitlemek ve bu sayede korumak mümkün.

PQI iConnect Mini’de yer alan çift giriş sayesinde iPhone ile USB girişli cihazlar arasında doküman paylaşımı da mümkün oluyor. Bir başlığı Apple ürünlerine özel Lightning girişli olan cihazda, ayrıca USB 3.0 başlığı da yer alıyor. Bu sayede son derece hızlı veri aktarımı yapmak mümkün oluyor. Wi-Fi, Bluetooth ya da kablo olmadan USB bellek ile veriler kolayca aktarılıyor. iConnect Mini, aşağıda belirtilen cihazlarla birlikte kullanılıyor.

iphone-icin-usb-bellek-pqi-iconnect-mini-3

Apple’ın MFI sertifikasına sahip olan PQI iConnect Mini, kumlanmış altın, altın ve metalik gri olmak üzere üç renk seçeneğine sahip. Sadece 10 gr ağırlığındaki ürünün boyutları ise 44.6 x 12.6 x 8 mm. Yakın zamanda Türkiye’de satışa sunulacak olan ürün 29 USD + KDV’den başlayan fiyatlara sahip.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.