Razer NZXT S340 bilgisayar kasası tanıtıldı

Razer, NZXT S340 bilgisayar kasasını kendi logosu ve özel dizaynıyla farklılaştırdı. Gelin bu etkileyici kasaya yakından bakalım.

Oyuncu donanımları denince akla gelen ilk markalardan biri olan Razer, NZXT S340 bilgisayar kasasını kendi kurumsal imajına oturtarak yeniledi. NZXT firmasının hali hazırda piyasada bulunan ürünlerinden biri olan S340, Razer çevre bileşenleriyle bütünlük içerisinde görünen bir kasaya sahip olmak isteyenler için yeniden tasarlandı.

Designed by Razer” (Razer Tarafından Tasarlandı) lisans programının bir parçası olan NZXT S340, sadelikten şaşmadan karizmatik bir bilgisayar toplamak isteyenlere hitap ediyor. Üç başlı yılan logosuyla hemen dikkat çeken kasa, keskin köşeli bir tasarıma sahip. Kasanın alt kısmında ve güç tuşunun bulunduğu noktada yeşil LED aydınlatma yer alıyor. Kasa, hava soğutma sistemlerinin işini rahatça yapabilmesi için özenle tasarlanmış ve kullanıcısına geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Razer imzasını taşıyan karizmatik kasanın bedeli, yurt dışı için 99,99$ olarak belirlendi. Fiyatı vergileri hesaba katmadan Türk Lirası’na çevirdğimizde ortaya 292TL gibi bir meblağ ortaya çıkıyor ki, bu fiyatın içerisinde güç kaynağı olmadığını hatırlatmamız gerek. Bakalım bu ilgi çekici ürünü ülkemizde de görebilecek miyiz.

Kasanın detaylı fotoğrafları sizlerle:

razer-nzxt-s340 (1)

razer-nzxt-s340 (2)

razer-nzxt-s340 (3)

razer-nzxt-s340 (4)

razer-nzxt-s340 (5)