Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma ile Her Masaya Thunderbolt

Razer firması RazerStore Live etkinliğinde Razer Thunderbolt™ 4 Dock Chroma’yı ve Razer Laptop Stand Chroma V2’yi duyurdu

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası olan Razer™ (Hong Kong Stok Kodu: 1337), dün geceki Şubat RazerStore Live etkinliğinde, ilk harici bağlantı istasyonu olan Razer Thunderbolt™ 4 Dock Chroma’yı ve önceki laptop standının güncellenmiş sürümü olan Razer Laptop Stand Chroma V2’yi duyurdu. Bu iki yeni masaüstü aksesuarı; masaüstü kurulumları ne olursa olsun, geniş bir bağlantı noktası seçimi, birinci sınıf alüminyum yapı ve ışıltılı imzalı Razer Chroma RGB ile her tür kullanıcı için bir bağlantı çözümü sağlamayı hedefliyor.

RAZER THUNDERBOLT™ 4 DOCK CHROMA

Tamamen yeni Razer Thunderbolt™ 4 Dock Chroma, masaüstü bağlantısını genişletmek ve kullanıcıların ister Windows ister Mac dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayarlarda daha fazlasını yapmasını sağlamak için tasarlandı. Bir kameradan dosyaları hızlı bir şekilde aktarmak için UHS-II SD kart okuyucu, hızlı ve istikrarlı internet bağlantısı için bir Ethernet portu, eski cihazları bağlamak için üç USB Type-A portu ve diğer her şeyi bağlamak için dört USB Type- C Thunderbolt™ 4 bağlantı noktası mevcuttur.

Thunderbolt™ 4 özellikli bağlantı noktaları, kullanıcıların yapabileceklerini önemli ölçüde genişletir. 40 Gbps bant genişliğine sahip bağlantı birimi, iki adede kadar 4K monitörü veya bir adet 8K monitörü, artırılmış depolama için ultra hızlı bir harici SSD’yi desteklerken, harici cihazların şarjını korumak için 90 W’a kadar güç iletimi sağlar. 

Diğer bağlantı istasyonları gözden uzak yerlere ait olsa da, Razer Thunderbolt™ 4 Dock  Chroma, minimalist tasarımı ve mat siyah alüminyum kaplamasıyla kurulumunuzun tam ortasında tutumayı isteyeceğinizi bir masaüstü merkezi olarak tasarlandı. Donuk gri cihazların olduğu bir dünyada, bu dock, alt kısmı boyunca uzanan ve Razer Synapse 3[1]‘teki 16,8 milyon renkten herhangi birine uyacak şekilde özelleştirilebilen Razer Chroma RGB aydınlatma şeridi ile her masa alanını hayata geçiriyor.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin https://www.razer.com/dock.

RAZER LAPTOP STAND CHROMA V2

Razer Laptop Stand Chroma V2, standart laptop tabanlı kuruluma sahip olup, ekstra bağlantı noktasına ihtiyaç duyan Mac veya Windows kullanıcıları için mükemmel bir yoldaştır. Mat siyah alüminyum stand, kullanıcıların HDMI, USB Type-A, USB Type-C ve kullanım sırasında dizüstü bilgisayarları şarjda tutmak için özel bir USB Type-C güç dağıtım bağlantı noktasının da dahil olduğu arka taraftaki bağlantı hub’ına erişmesine olanak tanıyan tek bir USB Type-C bağlantısı üzerinden çalışarak, kullanımı kolay bir çözümü sunar. Oyun alanlarına kişisel bir  dokunuş eklemek isteyen kullanıcılar, alt kısımdaki ayrı ayrı adreslenebilir RGB ışıklarının her birini Razer Synapse 3’te bulunan 16,8 milyon renkten herhangi birine göre özelleştirebilirler.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin https://www.razer.com/standv2.

FİYAT VE SATIŞA ÇIKIŞ

Razer Thunderbolt™ 4 Dock Chroma, 329,99$ / 329,99€ fiyat etiketleri ile bugün Razer.com üzerinden, sonraki iki hafta boyunca yalnızca RazerStore perakende noktalarından, daha sonrasında ise belirli perakendecilerde ön sipariş için mevcut olacaktır.  

Razer Laptop Stand v2 Chroma, 149,99$ / 129,99€ fiyat etiketleri ile bugün Razer.com üzerinden, sonraki iki hafta boyunca yalnızca RazerStore perakende noktalarından, daha sonrasında ise belirli perakendecilerde ön sipariş için mevcut olacaktır. 


🔥Fırsat ürünlerinden anında haberdar olmak için Telegram kanalıma gelin : https://t.me/cihaztv
🛰️İndirimlerden anında haberdar olmak için Discord’a gelin: https://discord.gg/SdZpt24
📲Cihaz.TV’yi Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/
🎙️Canlı Yayınlar için Twitch kanalımı takip edin: https://www.twitch.tv/cihaztv

💻Hepsiburada F/P Laptop Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/4917dc56
🧊Hepsiburada F/P Laptop Soğutucu Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/4095417b
📱Hepsiburada F/P Cep Telefonu Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/c15bc2f2
🔹Hepsiburada F/P Bluetooth Kulaklık Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/a196af9f
🎧Hepsiburada F/P Oyuncu Kulaklığı Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/5a89ab97
⌨️Hepsiburada F/P Oyuncu Klavye Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/d3bad42c
🖱️Hepsiburada F/P Oyuncu Mouse Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/ce9a647b
🖥️Hepsiburada F/P Monitör Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/9d2671a5
⚙️Hepsiburada F/P PC Donanım Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/b90354af

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle lisans key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/