Samsung Galaxy E7 Android 5.1.1 güncellemesi dağıtıma girdi

Samsung Galaxy E7 büyük ekranlı orta sınıf akıllı telefon, Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle sınırlı kalmayacak

Samsung’un orta sınıf Android akıllı telefon segmentindeki cihazı Galaxy E7, Türkiye’de oldukça popüler. 5,5 inç büyüklükteki 720p Super AMOLED ekranıyla, büyük boy akıllı telefonlardan hoşlananlara hitap eden cihaz, 1000 TL – 1200 TL arası fiyatla satın alınan en cazip Android’ler arasında.

Cihazın teknik özellikleri orta segment için son derece yeterli. 1,2 GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 410 mobil işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 5 MP ön kamera ve 13 MP arka kamera içeren akıllı telefon, 2950 mAh bataryadan güç alıyor.

samsung-galaxy-e7

Akıllı telefonun cazip teknik özellikleri, eskimeye yüz tutan Android 4.4 KitKat işletim sistemi sürümünün gölgesinde kalmayacak.Sri Lankalı Samsung Galaxy E7 SM-E700F kullanıcıları geçtiğimiz ay Android 5.1.1 güncellemesine kavuşmuşlardı. Android Lollipop güncellemesi, şimdide ürünün daha yaygın bulunan SM-E700H sürümü için dağıtıma girdi.

Güncellemenin dağıtımında Asya ülkeleri öncelikli tutuluyor. Bu yüzden, Türkiye’deki Galaxy E7 Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi birazcıkgecikebilir. Yine de beklediğinize değecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

2 thoughts on “Samsung Galaxy E7 Android 5.1.1 güncellemesi dağıtıma girdi

  1. Samsung galaxy e7 duos telefonum var fakat hala lolipop güncellemisi gelmedi. Normalde lolipol gelmiş olmasi lazım.

Comments are closed.