Samsung Galaxy S20 Ultra Özellikleri Sızdırıldı

Max Weinbach tarafından atılan Tweet doğruysa Samsung Galaxy S20 Ultra başlıca özellikleriyle sızdırıldı. Çok güçlü bir cep telefonu geliyor.

Akıllı telefon pazarında Çinli devlerle mücadele içerisinde olan Samsung, yakında yeni amiral gemisi Galaxy S20 Ultra ile karşımıza çıkacak. Bu telefon neden Galaxy S11 değil de Galaxy S20 ismiyle sunulacak kimse bilemiyor ama paylaşılan bilgiler doğruysa çok iddialı bir akıllı telefon tanıtılmaya hazırlanıyor. Popüler XDA geliştiricilerinden Max Weinbach tarafından atılan tweet ile ortaya çıkan bilgiler Galaxy S20 Ultra’nın başlıca özelliklerini öğrenmemizi sağladı.

İlginizi çekebilir: 5000 mAh ve Üstü Telefon Tavsiyeleri – Pili En İyi Giden Telefonlar

Eğer bu bilgiler doğruysa S20 Ultra’da öncelikle 5G bağlantısı bulunacak. Bunun dışında telefonda SD kart yuvası olmaya devam edecek. Samsung, S20 Ultra’da 128GB/256GB/512GB depolama alanı seçenekleri ve 12GB/16GB RAM seçenekleri sunacak. Kamera tarafında ana kamera 108MP, yardımcı arka kameralar 48MP telefoto 10x optik zum ve 12 MP ultra geniş açı şeklinde olacak.

Samsung Galaxy S20 Ultra Özellikleri Sızdırıldı

Samsung’un Galaxy S20 Ultra’da 5000 mAh kapasiteli 45W hızlı şarj özelliğine sahip bir pil kullanacağı iddia ediliyor. Bu pilin 0’dan 100’e 74 dakikada çıkacağı da diğer bir iddia olarak karşımızda. Tüm bu özelliklerin ne kadarı doğru çıkar bilemiyoruz ama Çinli akıllı telefon üreticileri artık bu özellikleri gerçek hayata taşımış durumda diyebiliriz. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy S20 Ultra’yı hangi özelliklerle ve hangi tarihte tanıtacağını merakla bekliyoruz.