PUBG için en iyi telefonlar – En iyi oyun telefonları (Video)

PUBG için en iyi telefonlar hangileri? PUBG mobile oynamayı seviyorsanız ve yeni bir akıllı telefon almaya niyetiniz varsa videomuzu kaçırmayın.

PUBG için en iyi telefonlar hangileri? 1500 TL‘den başlayıp 6500 TL‘ye kadar ulaşan fiyat segmentlerinde piyasadaki en iyi oyun telefonlarını bu videomuzda listeledik. Eğer PUBG mobile oynarken ısınma, kasma, donma gibi sorunlar yaşamak istemiyorsanız sizlerle paylaştığımız bu telefonlara kesinlikle göz atmalısınız.

PUBG için en iyi telefonlar - En iyi oyun telefonları

PUBG mobile şu an itibarıyla dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri. Bir hayatta kalma mücadelesi oyunu olan PUBG mobilde amansız bir mücadele sizleri bekliyor. Tencent tarafından piyasaya sürülmüş olan PUBG mobil, yüksek donanımlı akıllı telefonlarda çok daha verimli çalışıyor.

PUBG için en iyi telefonları seçerken nelere dikkat ettik?

PUBG mobil için ideal telefonları seçerken öncelikle ekran boyutuna dikkat ettik. Oyundaki aksiyonu daha yakından takip edebilmeniz için geniş ve net bir ekrana ihtiyaç duyacaksınız. Bunun ardından mobil yongasetini göz önünde bulundurduk. Düşük nanometre değerlerine sahip ve yüksek işlemci / grafik işlemci hızı sunan akıllı telefonlar PUBG Mobile oynarken daha yüksek performans ve daha az ısınma sorunu yaşatacaktır. Yongasetinin ardından RAM, depolama alanı ve pil kapasitesi gibi önemli özelliklere dikkat ettik. En az 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı ve olabildiğince yüksek pil kapasitesi bu tip oyunlar için büyük önem taşıyor. Sonuç olarak videomuzda her biri segmentinin fiyat performans lideri olarak nitelendirilebilecek yedi farklı güncel akıllı telefon sizleri bekliyor.

Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.