Samsung Galaxy View dev tablet iki kullanım açısı sunuyor

Samsung’un dev ekranlı Android tableti Galaxy View kavisli bütünleşik ayaklığıyla iki farklı açıda kullanılıyor

Samsung’un en yeni tableti Galaxy View, Galaxy Note5’in IFA 2015 fuarındaki tanıtım sunumunda görülmüştü. Cihaz, 18,4 inç büyüklükteki dev kapasitif dokunmatik ekranıyla, dizüstü bilgisayarlara rakip görüntü alanı sağlıyordu.

Samsung-Galaxy-View-0

Galaxy View’ın teknik özellikleri halen gizliliğini koruyor. Cihazın işlemcisi ve sistem performansına ilişkin bazı bilgiler, bu ay GFXBench platformunda görülmüştü ama resmi açıklama gelmemişti. Zaten, tabletin teknik bilgilerinden ziyade tasarımının tartışılacağından eminiz.

Samsung-Galaxy-View-1

Ön yüzünde ana ekran tuşu taşımayan Galaxy View’ın ufak boy tabletler gibi elde tutulmak için tasarlanmadığı ortaya çıktı. Cihaz, yan kenarlarından kavranmak yerine, masa üstünde dik veya eğik kullanım için geliştirildi.

Samsung-Galaxy-View-3

Sızdırılan yeni fotoğraflar, cihazın arkasında yer alan kavisli ayak sayesinde dik ve eğimli konumda kullanılacağını gösteriyor. Video izleme, görüntülü konuşma ve internet deneyimi, dikey modda ön plana çıkıyor.

Samsung-Galaxy-View-5

Dik konumda oyun oynamak çoğu kişiye pratik gelmeyebilir. Eğlence odaklı faaliyetler, tabletin alt üst edilerek yatırılmasıyla kolaylaşıyor.

Samsung-Galaxy-View-4

Görsellerin bir tanıtım videosundan alındığı anlaşılıyor. Dolayısıyla, 18,4 inç ekranlı Galaxy View’ın detaylı özelliklerini yakında öğrenmeyi umut ediyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.